Tag Archives: telebim

Promocja zewnętrzna – jak się wyeksponować?

W branży reklamowej podkreśla się spadek skuteczności outdooru, gdyż konsument na każdego dnia jest bombardowany zbyt dużą ilością komunikatów reklamowych. Banery na ulicach stały się częścią krajobrazu i przeważnie nie dostrzegamy ich treści.

Sposoby na dobre zareklamowanie swojej działalności handlowej.

Mówi się, że reklama to dźwignia handlu. To, jak i wiele innych polskich przysłów, ma w sobie sporo prawdy. Badania potwierdzają bowiem, że poziom rozwoju przedsiębiorstwa w dużej mierze zależny jest od stopnia zareklamowania i obycia klientów z oferowanymi wyrobami. Z tego też powodu firmy dwoją się i troją w dążeniu do zyskania jak najszerszego grona odbiorców danej reklamy.

Jakim sposobem przedostać się z własną ofertą do kierowców?

Oczywiście zmotoryzowanych ludzi w Polsce jest wiele milionów – znacząca część pełnoletniej części naszego społeczeństwa. Jednak nie ma najmniejszego sensu zawężać tematu. Powiedzmy, że chodzi tutaj o to, aby z własną ofertą dotrzeć do możliwie jak największej części mieszkańców największych miast. Przede wszystkim chodzi w tym momencie o Warszawę i Kraków. Moim zdaniem reklama na telebimie może znacznie pomóc nam w osiąganiu celu. Weźmy chociażby w rachubę zamieszczenie reklamy swojej firmy na telebimie umieszczonym przy ruchliwej drodze. Przecież to pełna gwarancja bardziej znaczącej rozpoznawalności!

Szkielet przedsięwzięcia

Biznes, to spore ujęcie tematu, jakie wymaga zaangażowania. Z tego powodu, że w teraźniejszych czasach rozważny właściciel firmy czy usługodawca ma możliwość dać o działalności znać na mnóstwo sposobów, sposób reklamy jest jedną z najczęściej stosowanych. Jeżeli jednak mowa o pokazaniu siebie wszyscy wiemy, iż jej kształtów jest bardzo dużo co powoduje, iż każdy ma możliwość wyboru, jaki zależny jest od planu, grubości portfela czy koncepcji na siebie.