Tag Archives: telebim

Promocja zewnętrzna – jak się wyeksponować?

W branży reklamowej podkreśla się spadek skuteczności outdooru, gdyż konsument na codziennie jest atakowany zbyt dużą ilością komunikatów reklamowych. Banery na ulicach wtopiły się w krajobraz i przeważnie nie zauważamy ich obecności.

Szkielet przedsięwzięcia

Działalność, to spore ujęcie tematu, jakie potrzebuje pomocy. Z tego powodu, że w obecnych czasach każdy właściciel firmy bądź usługodawca ma możliwość dać o działalności znać na mnóstwo sposobów, forma reklamy jest jedną z najpopularniej używanych. Jeśli jednak mowa o pokazaniu siebie wszyscy zdajemy sobie sprawę, iż jej kształtów jest bardzo dużo co udowadnia, iż każdy ma możliwość wyboru, który zależny jest od idei, grubości portfela czy projektu na siebie.

Jakim sposobem przedostać się z własną ofertą do kierowców?

Oczywiście zmotoryzowanych mieszkańców Polski jest wiele milionów – znacząca część pełnoletniej części społeczeństwa. Jednakże nie ma większego sensu zawężać tematu. Powiedzmy, że chodzi w tym momencie o to by z własną ofertą dotrzeć do możliwie jak największej części mieszkańców największych miast. Przede wszystkim chodzi tutaj o Warszawę i Kraków. Według mnie reklama na telebimie jest w stanie w dużym stopniu pomóc nam w osiąganiu zamierzonych celów. Weźmy choćby pod uwagę zamieszczenie reklamy swojej firmy na telebimie umieszczonym przy ruchliwej drodze. Przecież to pełna gwarancja bardziej znaczącej rozpoznawalności!

Sposoby na dobre zareklamowanie swojej działalności handlowej.

Mówi się, iż reklama to dźwignia handlu. To, jak również wiele innych polskich przysłów, zawiera w sobie dużo prawdy. Statystyki potwierdzają bowiem, że poziom rozwoju działalności handlowej w dużej mierze zależy od stopnia zareklamowania i zaznajomienia konsumentów z oferowanymi produktami. Z tego też powodu firmy dwoją się i troją w dążeniu do zyskania jak najszerszego grona odbiorców danej reklamy.