Reklama na ekranach LED

telebim na koncercie
Dzisiaj każde dobre przedsiębiorstwo dba o dobrą promocje. Jednym z najskuteczniejszych sposobów reklamowania przedsiębiorstwa jest OOH – reklama outdoorowa. Obejmuje ona billboardy i plakaty, a najbardziej chwaloną przez fachowców formą jest telebim. Dzięki nim każde przedsiębiorstwo może efektywnie się promować w mieście. Jest to szczególnie atrakcyjna strategia. Fachowcy od reklamy zewnętrznej utrzymują, że umożliwia ona prędkie pozyskiwanie konsumentów i utrwalanie image’u przedsiębiorstwa w świadomości klientów.


w ofercie Medas Media

Zyski ze sprzedaży i usług przedsiębiorstw reklamujących się w ten sposób podnoszą się znacząco tylko gdy ich znaki reklamowe ukażą się na ekranach telebimów.
Każda sieć telebimów oferuje szeroki wachlarz usług, które można dobrać do indywidualnych wymagań marki. Warto zwrócić uwagę na lokacje telebimów. Najlepszymi miejscami na umieszczenie swojej reklamy są główne drogi przelotowe na których ruch kołowy jest znaczny oraz duże skrzyżowania w miastach. Duża liczba aut i pieszych mijających i stających przy ekranie telebimu sprawia, że wyświetlony na nim przekaz szybko się rozpowszechnia i utrwala, dzięki czemu renoma przedsiębiorstwa rośnie. Jest Dzieje się tak z tej przyczyny, że ekran LED ma możliwość pokazywania wielobarwnych i atrakcyjnych efektów świetlnych i animacji. Przekaz taki przykuwa uwagę i wyodrębnia się w przestrzeni. W ten sposób trafia do sporej liczby potencjalnych klientów.

Przedsiębiorstwa promowane na telebimach kojarzone są z wysokiej jakości produktami, co korzystnie wpływa na sprzedaż i dochody w firmie. Wielkoformatowe atrakcyjne przekazy reklamowe kojarzą się z prestiżem i mocno zapadają w pamięć klientów. Jest to skuteczniejsza forma OOH, niż citylighty i billboardy, ponieważ jest bardziej dostrzegalna i przywołuje bardziej pozytywne skojarzenia wśród konsumentów. Podług amerykańskich badaczy obraz ruchomy, czyli taki jaki pokazuje telebim (sprawdź to) jest ośmiokrotnie lepiej widoczny i zapamiętywany przez przechodniów.

Umiejscawia to ten wariant promocji zewnętrznej w ścisłej czołówce, jeśli nie na przedzie pod kątem skuteczności. Z tej przyczyny warto zainwestować weń część budżetu firmy.Na pewno przełoży się to na rychły wzrost zysków. W dwudziestym pierwszym wieku dobra reklama jest fundamentem działalności przedsiębiorstwa. Dzięki niej wizerunek firmy utrwala się w umysłach klientów i, o ile jest odpowiednio zaprojektowana, kojarzy się z najlepszą jakością. Wielkoformatowy ekran LED to teraz najbardziej chwalony przez speców rodzaj reklamy outdoorowej. Jako wyjątkowo widowiskowy w swej formie jest najbardziej skutecznym sposobem reklamowania przedsiębiorstwa.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes