Tag Archives: telefon

Badania marketingowe z udziałem tajemniczego klienta

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w zespół splatających się usług oraz korzyści. Pracujemy dla największych przedsiębiorstw, wdrażając szczegółowe analizy jakości obsługi klienta. Co miesiąc wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania norm obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by poznać ich silne i słabe strony, a także szanse i zagrożenia na tle bezpośrednich konkurentów.

Nie pragniemy żeby inni ludzie wiedzieli o nas zbyt wiele

Każdy człowiek lubi ochraniać swoją prywatność, chcemy posiadać gwarancję, iż nikt niepowołany nie uzyska naszego numeru telefonu, że nikt niepowołany nie pozna naszego adresu zamieszkania, a już zdecydowanie nie pragniemy, żeby ktoś obcy pozyskał dostęp do naszego konta bankowego. Dlatego nie jedynie sami dokładamy wszelkich starań, by nasze najistotniejsze dane osobowe były właściwie chronione, lecz jednocześnie żądamy od kolejnych, że także będą je ochraniać.

Gdy bank nie może nam udzielić pożyczki – inne metody pozyskania środków pieniężnych

Żyjemy w czasach gdzie ogromnie ważnym jest to co posiadamy. Niestety, często ludzie oceniają nas poprzez to co mamy. Liczy się godziwy pojazd, nowoczesny aparat telefoniczny lub zupełnie nowe meble co pewien okres. To wszystko niestety kosztuje, a nie zawsze jesteśmy w stanie dać radę sobie z takimi wymaganiami z prywatnej kieszeni.

Coraz popularniejsze są mobilne systemy sprzedażowe

Ogarnięcie sprzedaży we własnym e-sklepie to bez większego cienia wątpliwości coś co może stanowić o sukcesie biznesu. Czyli nawet nieduży sklep internetowy musi mieć w taki sposób zrobioną sprzedaż, aby nigdy kupujący nie narzekali. Czyli w owym tekście głównie o tym w jaki sposób prowadzić sprzedaż, ale ją powiększać.

Kim jest tajemniczy klient?

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w grupę splatających się usług oraz zalet. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, wdrażając szczegółowe testy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania norm obsługi, badania form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by poznać ich silne i słabe strony, a także szanse i zagrożenia pod kątem możliwości rynkowych konkurentów.

Badania marketingowe i ich typy

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę łączących się usług i korzyści. Pracujemy dla najpopularniejszych marek, wdrażając szczegółowe analizy jakości obsługi klienta. Każdego miesiąca wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, analiz form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia na tle rynkowych konkurentów.

Badania marketingowe – 15 lat doświadczenia gwarantuje sukces

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w grupę łączących się usług i zalet. Świadczymy usługi dla największych przedsiębiorstw, realizując kompleksowe analizy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca wykonujemy setki badań Tajemniczy Klient, badania norm obsługi, analiz kanałów komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by dowiedzieć się, jakie są ich mocne i słabe strony, a także szanse i zagrożenia na tle bezpośrednich konkurentów.