Tag Archives: telefon

Coraz popularniejsze są mobilne systemy sprzedażowe

Ogarnięcie sprzedaży we własnym e-sklepie to bez większego cienia wątpliwości coś co może stanowić o sukcesie biznesu. Czyli nawet nieduży sklep internetowy musi mieć w taki sposób zrobioną sprzedaż, aby nigdy kupujący nie narzekali. Czyli w owym tekście głównie o tym w jaki sposób prowadzić sprzedaż, ale ją powiększać.

Gdy bank nie może nam udzielić pożyczki – inne metody pozyskania środków pieniężnych

Żyjemy w czasach w których ogromnie ważne jest to co mamy. Niestety, nierzadko ludzie oceniają nas poprzez to co mamy. Liczy się godziwy samochód, nowoczesny aparat telefoniczny czy zupełnie nowe sprzęty co pewien czas. To wszystko niestety kosztuje, lecz nie zawsze jesteśmy w stanie dać radę sobie z takimi wymaganiami z własnej kieszeni.

Badania marketingowe z udziałem tajemniczego klienta

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę łączących się usług i zalet. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, wdrażając szczegółowe analizy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony, a także szanse i ryzyka pod kątem możliwości rynkowych konkurentów.

Nie pragniemy żeby inni ludzie wiedzieli o nas zbyt wiele

Każdy człowiek uwielbia ochraniać swoją prywatność, pragniemy mieć pewność, iż nikt niepowołany nie zdobędzie naszego numeru telefonu, że nikt obcy nie uzyska naszego adresu zamieszkania, a już zdecydowanie nie chcemy, żeby ktoś obcy pozyskał dojście do naszego konta bankowego. Dlatego nie tylko samodzielnie dokładamy wszelkich starań, by nasze najważniejsze dane osobowe były dobrze ochraniane, ale równocześnie wymagamy od kolejnych, że również będą je ochraniać.

Kim jest tajemniczy klient?

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w grupę splatających się usług oraz zalet. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, wdrażając szczegółowe testy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania norm obsługi, badania form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by poznać ich silne i słabe strony, a także szanse i zagrożenia pod kątem możliwości rynkowych konkurentów.

Badania marketingowe i ich typy

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę łączących się usług i korzyści. Pracujemy dla najpopularniejszych marek, wdrażając szczegółowe analizy jakości obsługi klienta. Każdego miesiąca wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, analiz form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia na tle rynkowych konkurentów.

Badania marketingowe – 15 lat doświadczenia gwarantuje sukces

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w grupę łączących się usług i zalet. Świadczymy usługi dla największych przedsiębiorstw, realizując kompleksowe analizy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca wykonujemy setki badań Tajemniczy Klient, badania norm obsługi, analiz kanałów komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by dowiedzieć się, jakie są ich mocne i słabe strony, a także szanse i zagrożenia na tle bezpośrednich konkurentów.