Tag Archives: telefon

Badania marketingowe – 15 lat doświadczenia gwarantuje sukces

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w zespół łączących się usług i korzyści. Pracujemy dla największych marek, wdrażając kompleksowe analizy jakości obsługi konsumenta. Co miesiąc realizujemy setki badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by poznać ich silne i słabe strony, a także okazje i ryzyka na tle rynkowych konkurentów.

Gdy bank nie może nam udzielić pożyczki – inne metody pozyskania środków pieniężnych

Żyjemy w czasach w których bardzo ważnym jest to co posiadamy. Niestety, nierzadko ludzie oceniają nas przez to co posiadamy. Liczy się dobry czterokołowiec, nowoczesny aparat telefoniczny albo całkiem nowe meble co jakiś okres. Wszystko to niestety kosztuje, a nie zawsze jesteśmy w stanie poradzić sobie z tymi wymaganiami z własnej kieszeni.

Nie pragniemy żeby inni ludzie wiedzieli o nas zbyt wiele

Każdy człowiek kocha chronić swoją prywatność, chcemy mieć gwarancję, że nikt niepowołany nie uzyska naszego numeru telefonu, że nikt niepowołany nie pozna naszego adresu zamieszkania, a już zdecydowanie nie pragniemy, aby ktoś niepowołany pozyskał dojście do naszego konta bankowego. Przez to nie jedynie samodzielnie dokładamy wielkich starań, żeby nasze najistotniejsze dane osobowe były odpowiednio chronione, ale równocześnie żądamy od innych, iż także będą je ochraniać.

Badania marketingowe i ich typy

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę łączących się usług i zalet. Pracujemy dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, realizując kompleksowe testy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich silne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia pod kątem możliwości rynkowych rywali.

Kim jest tajemniczy klient?

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy satysfakcji w zespół splatających się usług i korzyści. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych marek, realizując szczegółowe analizy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie przedsiębiorstwa, by dowiedzieć się, jakie są ich mocne i słabe strony oraz okazje i ryzyka pod kątem możliwości rynkowych konkurentów.

Badania marketingowe z udziałem tajemniczego klienta

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę splatających się usług oraz korzyści. Świadczymy usługi dla największych marek, realizując szczegółowe testy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca realizujemy setki badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by dowiedzieć się, jakie są ich silne i słabe strony oraz okazje i zagrożenia pod kątem możliwości bezpośrednich konkurentów.

Coraz popularniejsze są mobilne systemy sprzedażowe

Ogarnięcie sprzedaży we własnym e-sklepie to bez większego cienia wątpliwości coś co może stanowić o sukcesie biznesu. Czyli nawet nieduży sklep internetowy musi mieć w taki sposób zrobioną sprzedaż, aby nigdy kupujący nie narzekali. Czyli w owym tekście głównie o tym w jaki sposób prowadzić sprzedaż, ale ją powiększać.