Tag Archives: towary

Jak duże promocje wabią konsumentów?

Jesteś łowcą okazji? Kochasz myszkować po sklepach lub witrynach sieciowych w poszukiwaniu niższych cen produktów? Starasz się żyć oszczędnie i z głową dokonywać wszelkiego rodzaju zakupów? Jesteś narażony na nieustanny deficyt kasy i pragniesz niedrogo nabyć upragnione produkty albo wyruszyć na zagraniczną wycieczkę?
Jeżeli na któreś z powyższych pytań przytaknąłeś głową, najlepsza dla ciebie okazuje się oferta zakupów grupowych a także polowanie na okazje w broszurach promocyjnych..

Jak jesteśmy w stanie zarejestrować znak towarowy w Polsce? Jakiego rodzaju warunki należy spełnić? Co jest najistotniejsze?

Pragniesz zarejestrować znak towarowy lecz nie masz pojęcia, jak tego dokonać? Co ważne, w celu rejestracji takiego znaku, powinieneś złożyć w Urzędzie Patentowym, np. biuro patentowe Kraków właściwy wniosek. Co jednakowoż dalej z tym zrobić?

Twój punkt handlowy potrzebuje wagi? Zakup profesjonalne wyposażenie w odpowiednim markecie!

Wagi stanowią ważne oraz bardzo przydatne wyposażenie lokali handlowych o doprawdy zróżnicowanym charakterze. Choć bywają kojarzone przede wszystkim ze sklepami oferującymi produkty spożywcze, ich zastosowanie na tej jednej branży zdecydowanie się nie kończy. Wagi są stosowane przez złotników, restauratorów, w aptekach i laboratoriach. To jedynie ułamek miejsc, w których mogą być wykorzystane.

Faktura i paragon – co muszą mieć?

Szczegółowe informacje w kwestii wystawiania paragonów oraz faktur powinien znać każdy kasjer. Czy aby na pewno jedynie on? Informacje dostępne na aktualnych stronach www, przykładowo przedstawiające rozporządzenie Ministra Finansów w tych obszarach, stanowią dobre źródło wiedzy dla konsumentów.

Atrakcyjny sposób na zdobycie coraz to nowych klientów

kiedy prowadzisz swoją firmę, być może powinieneś pomyśleć nad wprowadzeniem w niej niezłych rozwiązań, które mogą przysporzyć Ci sporo nowych klientów. Kiedy zastanawiasz się nad fajnym sposobem, być może powinieneś rozważyć opcję drożenia programów lojalnościowych dla Twoim klientów. Jeżeli Twoja firma trudni się sprzedażą różnego rodzaju towarów, wtedy programy lojalnościowe b2b są naprawdę świetnym. Taki program lojalnościowy polega na tym, że klient przy pierwszych zakupach w Twoim sklepie otrzymuje kartę stałego klienta, na którą następnie może zapisywać punkty przy każdych kolejnych zakupach.

Zakładane swojej własnej działalności gospodarczej – jak rozpocząć i czego się spodziewać

Zastanawiasz się nad założeniem swojej firmy? Chciałbyś wprowadzić w życie swój nowoczesny zamysł, jednak nie jesteś pewny jak rozpocząć? Powinieneś najpierw przygotować się na długą, pełną biurokratyczności ścieżkę, ale nie poddawaj się na samiutkim początku.

Czym jest i które firmy mogą skorzystać wsparcie finansowe de mini minimis?

Termin pomoc de minimis jest to rodzaj pomocy przedsiębiorstwom. Wspomaga rozwijanie się przedsiębiorczości w naszym kraju i w innych krajach. Taka pomoc jest według prawa mała, o minimalnych rozmiarach.