Tag Archives: trasy

Białka Tatrzańska

O ile myślisz o wypadzie nad Podhale, przemyśl, czy nie warto zwiedzić inną miejscowość niż wybierane przez większość turystów Zakopane. Kraina Tatr chowa w sobie mnóstwo fajnych miejsc, które są niedoceniane przez krajan. Najlepszym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która rozciąga się jedynie 20 kilometrów od Stolicy Tatr. Jest to cicha i mała wioska turystyczna, która gwarantuje masę atrakcji dla gości.

Urlop w Bieszczadach: z jakiego powodu naprawdę trzeba tam pojechać?

Wakacje w Polsce mogą być naprawdę cudowne. Mamy ogromnie dużo miejsc, które z całą pewnością warto zwiedzić i zobaczyć na własne oczy. Nie tylko czas za granicą może być udany i naprawdę należy się o tym przekonać. Po pierwsze Polska jest bardzo różnorodna, dlatego też każdy odnajdzie coś odpowiedniego. Wszyscy miłośnicy górskich wycieczek i spokoju powinni się udać w Bieszczady!

Transport turystyczny osób. Tylko ciekawostki

Na pewno większość osób ma już za sobą urlopowy odpoczynek. Rodziny z dziećmi są zmuszone jeździć na wspólny wypoczynek w czasie letnim, ponieważ już pierwszego września dzieci powracają do swoich szkół. Tymczasem, urlop we wrześniu to fantastyczna sprawa. Po pierwsze, na popularnych trasach turystycznych nie napotkamy się już na tłumy. Poza tym, możemy się spodziewać o wiele niższych cen, niż w sezonie. Urok wrześniowych wyjazdów docenilistudenci, którzy najczęściej właśnie w tym miesiącu jadą na upragniony odpoczynek. Wrzesień jest pełen wyjątkowo pięknych dni, kiedy w powietrzu czuć już zmierzającą do nas ogromnymi krokami jesień, ale słońce cały czas miło grzeje.

Pytanie, które zawsze się pojawia, jak nadchodzi zima: w jakie miejsce pojechać na narty? Odpowiedź jest oczywista: najlepiej do Zieleńca

Polscy narciarze rzeczywiście nie muszą jechać w podróż w nieznane, aby znaleźć idealne miejsce do jazdy na nartach. Wśród tych miejsc, w których miłośnicy sportów zimowych są w stanie spędzić aktywne i fajne wczasy, coraz większą popularnością cieszy się Zieleniec. Na jakie warunki możemy tu liczyć? Dlaczego Zieleniec jest tak istotnym punktem na mapie turystycznej naszego kraju?

Oszałamiające panoramy miejscowości Nowy Targ

Ferie sprzyjają wyjazdom. Odpowiednim pomysłem na relaks i zwiedzanie pięknych zaciszy naszego kraju jest podróż do metropolii Podhala, Nowego Targu. Miasto jest znane od wieków z handlu, rzemiosła, a przede wszystkim z produkcji kożuchów i butów.

Czas wolny z naszą rodziną w ośrodku wypoczynkowym w Bieszczadach.

Pensjonat uzdrowiskowy położony w Bieszczadach to dobre miejsce, w którym istnieje okazja spędzać wczasy z całą familią, głównie podczas gdy wszyscy jej członkowie to wielbiciele miejsc położonych w górach. Istnieje okazja w takim ośrodku albowiem czynnie spędzać czas, jak i oczekiwać na wiele pozytywnych akcji, jakich w trakcie sezonu wakacyjnego nie brakuje. Dlatego, gdy ktoś preferuje wyprawy piesze w górach bardziej aniżeli wylegiwanie się na plażach, to może z tego rodzaju sposobności urlopu zrobić użytek.