Tag Archives: trekking

Przyszykuj się na wycieczkę w góry, wybierając dobrej jakości ekwipunek. To naprawdę ważne!

Wyprawy w góry i wspinaczka po pięknych szlakach radują się wśród naszych rodaków rosnącym powodzeniem. Wizyta w górach gwarantuje moc atrakcji, ponieważ można upajać się czystym powietrzem, kontemplować cudowne widoki, a czasami nawet upajać się spokojem, jeśli trafi się na mało uczęszczane szlaki. Do każdej wycieczki należy się jednakże odpowiednio przyszykować, by czuć się wygodnie, jak również być w czasie wyprawy bezpiecznym.

Taka rozrywka bez wątpienia ci się spodoba, zakup kije trekkingowe rozpocznij trening dla lepszej kondycji

Trekking cieszy się w Polsce coraz większym uznaniem. Z każdym rokiem daje się zauważyć liczniejszą grupę osób chodzących z kijami do trekkingu.

Last minute Peru, dalekie wyjazdy

Peru to nie jedynie kolebka jednej z najstarszych kultur na świecie, ale również jedno z najpiękniejszych lokalizacji na Ziemi. Peru zachwyca na każdym kroku. Przyroda jest niemożliwie bogata, mieszkają w tym miejscu delfiny, lwy morskie, jaguary, alpaki. Metropolia kraju Lima, to miasto przeciwieństw. Z jednej strony odnajdziemy w nim stare kolonialne centrum, także współczesną dzielnicę, a z drugiej, przyciągające się kilometrami wzdłuż brzegów Oceanu Spokojnego slumsy. Wybierając takie egzotyczne wyprawy, warto nie ulegać pierwszemu wrażeniu i spróbować zapoznać bliżej stolicę Peru, gdyż z pewnością ma ona własny niepowtarzalny czar i proponuje niemało interesujących przeżyć.

Plecak: niezbędne wyposażenie każdego turysty wyruszającego na na wycieczkę w góry

Wśród górskich akcesoriów plecak jest jednym niezwykle ważnych. Wyprawy w góry to bez wątpienia obowiązek posiadania nie tylko plecaka, ale często również przeróżnych akcesoriów, które są niezbędne przy biwaku w górach. Jakie akcesoria są nam niezbędne poza plecakiem? Jak kupować plecak?

Nie wiesz w jakim miejscu spędzić letni urlop? Postaw na Majorkę!

Na pewno sporo osób snuje już plany na wakacyjne urlopy. Jedną z bardziej popularnych destynacji wakacyjnych jest Hiszpania. Jednym z najbardziej modnych pośród turystów miejsc w tym kraju jest Majorka. Jakie rozrywki czekają na nas na takiej wyspie?

Wakacje jak z marzeń – ten wpis pomoże Ci wybrać odpowiednią ofertę

Aruba to nieduża, jedna z wysp archipelagu Małych Antyli. Podróżników przyciągają tu głównie prześliczne piaszczyste wybrzeża, krystalicznie czysta woda oraz arkadyjska atmosfera służąca wypoczynkowi. Wyspa owa nierzadko określana jest nazwą “One Happy Island”. Nocą Aruba oferuje różnorodne atrakcje: występy, dyskoteki, kawiarnie, jednakże bardzo modne są kasyna.

North Face sklep, plecaki Wisport – słowa, pod którymi każda zainteresowana jednostka odnajdzie stosowne sprzęty i ubrania konieczne podczas wycieczek po górach.

W obecnych czasach jednostki posiadają bardzo mało czasu dla siebie. Toteż sporo jednostek stara się szukać dla siebie jakiś zainteresowań, którym mogliby przeznaczyć trochę czasu. Posiadanie swojego hobby po części zmusza ich do szukania w czasie dnia trochę wolnego, które mogliby poświęcić właśnie na to hobby oraz rozwój swoich umiejętności z nim wiążących się.