Tworzymy małą łazienkę, przydatne porady.

Urządzając, czy remontując łazienkę bez wątpienia zastanawiasz się jakie płytki do łazienki masz kupić, aby wyglądała jak spełnienie twoich marzeń. Intensywne, jasne, lub wzorzyste? Każdy, kto wyszukiwał płytek ceramicznych wie, że od nadmiaru barw, wzorów oraz pomysłów kręci w głowie, podoba się wszystko i równolegle nic.

sprawdź więcej tutaj

Autor: Graham Hill
Źródło: http://www.flickr.com

Ściany i podłogę możemy potraktować jak dalszy plan – neutralne, ściszone, dostosowane do tego, co zamierzamy wyeksponować. Sama łazienka może być fascynująca dzięki wykończeniu, nawet gdy jej urządzenie jest standardowe. Najistotniejsze jest to, że gdy myślisz jakie płytki do łazienkiwinno się kupić, koncentruj się na całkowitym wnętrzu. W takim razie zacznij od decyzji całościowych.podłoga (http://www.parkietypryczynicz.com.pl/parkiet-debowy/)Jakie wyposażenie łazienki? W niewielkiej łazience prysznic umieszczamy w rogu pomieszczenia, a jeśli toaleta jest wąska albo ma wnękę – pomiędzy dwiema ścianami. Prysznic z kratką odpływową w posadzce. Plan minimum to wolne miejsce o miarach 70 x 70 cm, natryskpowieszony na ścianie a także kratka odpływowa w posadzce z stosownym spadkiem. Kabina prysznicowa bez brodzika to idealne i nowoczesne wyjście dla niewielkiej łazienki . Powierzchnię którą pochłaniałby brodzik optycznie powiększysz samymi płytkami w nowoczesnym wzorze. Zaoszczędzisz także w ten sposób trochę pieniędzy, które możesz przekazać na dodatkowe dodatki.


Kabina prysznicowa bez brodzika ma wiele zalet: brak brodzika dodaje wnętrzu łazienki współczesny charakter a takżereguluje komfort korzystania z prysznica.jeszcze więcej Henryk OlszewskiJest wygodny szczególnie dla osób starszych czy niepełnosprawnych którym ułatwia wchodzenie tudzież wychodzenie z kąpieli, bez niebezpieczeństwa potknięcia się. Następnym plusem jest wielkość – to my decydujemy o jego mierze, dlatego że jego wymiary nie są okrojone przez brodzik. Natrysk ustalony na płytkach banalnie również utrzymać w porządku. Z kolei dzięki poprawnemu montażowi (spadek w podłodze) nie ma niebezpieczeństwa, że w czasie kąpieli woda będzie wylewała się na podłogę.

Istotne jest, ażeby w tym wszystkim znać opanowanie. Rozwiązań dla małych łazienek jest niezwykle dużo, wystarczy tylko fantazja lub wskazówka fachowca.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes