Tag Archives: uczestnik

Jak dać sobie radę z szczególnie niełatwym wyzwaniem jakim, bezsprzecznie, jest organizacja konferencji?

Każdy z nas, który miał kiedykolwiek okazję organizowania jakiejkolwiek konferencji służbowej, ma świadomość, że z pewnością nie jest to łatwe zadanie. Musimy bowiem o czasie zarezerwować salę, poinformować wszystkich zatrudnionych, ustalić termin spotkania, tak żeby każdemu pasował. A to tylko wierzchołek góry lodowej, gdyż istnieje jeszcze tysiąc innych spraw będących na głowie osoby organizującej. Jednak, być może są triki, żeby ten niełatwy proces sobie uprościć?

Chcesz odpowiednio zarządzać zespołem? Bierz udział w szkoleniach a także czynnie powiększaj swoją wiedzę

Współcześnie znaczna większa część ludzi nastawiona jest na rozwój osobisty a także doskonalenie konkretnych zdolności. Styl pracy istotnie odmienił się na przestrzeni czasów i współcześnie coraz częściej szuka się osób z umiejętnościami miękkimi, które pozwolą im w krótkim czasie zaklimatyzować się w nowym otoczeniu i opanować obowiązki, które na nie spadają.

W jaki sposób zorganizować biwak?

Co to znaczy “dobry biwak”? Czy dobry biwak, to ten, na którym była kapitalna atmosfera, czy ten, który był bez zarzutu spożytkowany czasowo (np. na prowadzenie zajęć)? A może dobry biwak, to taki, na który pojechało wielu harcerzy? A czy w takim przypadku biwak, na którym było 8 osób jest lichy? Wszyscy znamy wytyczne dobrej zbiórki.

Chcesz zorganizować szkolenie lub konferencję? W grodzie Kraka znajdziesz bardzo wygodne sale konferencyjne!

Zdarzają się sytuacje, w których nieodzowna staje się większa i komfortowa sala przygotowana na potrzeby spotkań, przemówień i szkoleń. Bywa tak w chwili, gdy pragniemy urządzić jakieś kursy, szkolenia, jak też konferencje albo spotkanie biznesowe z większą ilością uczestników. Taka sala musi okazać się wygodna i przestronna, by zagwarantować zgromadzonym jak najlepsze okoliczności. Na szczęście w dzisiejszych czasach nie brak dogodnych budynków zaprojektowanych dla biznesu i możemy je wynajmować w każdym mieście.

Czym są kursy Lean Six Sigma, jakie niosą korzyści i do kogo są one adresowane?

Lean Six Sigma to pewna koncepcja, jaka łączy w sobie dwa rozmaite podejścia do doskonalenia organizacji oraz do zarządzania, takie jak na przykład 6 sigma i Lean Management. Na szkoleniu six sigma łączy się różne narzędzia oraz metody oferowane przez oba podejścia, dzięki czemu można uzyskać zadowalające wyniki i oczekiwanie rezultaty. Dzięki temu wolno bez trudu obrać odpowiednie metody zachowania w wypadku rozwiązywania różnych problemów i kierowaniu firmą.

Wybór sali szkoleniowej w Poznaniu – co należy współcześnie mieć na uwadze, by podjąć zadowalającą decyzję?

Dziś, rynek pracy jest zdecydowanie bardziej wymagający i w zasadzie każda osoba jest świadoma tego, że powinna ciągle podnosić posiadane kwalifikacje oraz starać się nabywać pożądane umiejętności. Nie należy się z tego względu dziwić, że dużym zainteresowaniem odznaczają się głównie wszelkiego rodzaju szkolenia o określonej tematyce, których zadaniem jest przekazanie uczestnikom koniecznej wiedzy.