Uderz botoxem w zmarszczki

Kwas hialuronowy, zabiegi kosmetyczne
Co roku w USA decyduje się na niego 2,5 miliona kobiet. Do Amerykanek trochę nam brakuje, jednak grono jego fanek stale się powiększa. O czym mowa? O botoksie, który ze zmarszczkami daje sobie radę, jak żelazko z pogniecionymi ciuchami. Pomyśl o tym teraz i błyszcz niczym fajerwerki na Sylwestra! Botoks to jedna z najbardziej znanych i najbardziej bezpiecznych metod niwelowania zmarszczek. W badaniu pracowni TNS OBOP ,,Polka i medycyna estetyczna” do stosowania botuliny przyznało się 13% obywatelek. Zabieg znalazł się w trójce najbardziej pożądanych. zaraz po peelingach i zabiegach depigmentacyjnych wskazało go 23% respondentek. Fanów botoksu jest coraz więcej zwłaszcza w sezonie zimowym. Z prozaicznego powodu – każda kobieta chce wyglądać pięknie w sylwestrową noc i w czasie karnawału.

Poznaj swojego bohatera
Psychoterapia grupowa – w grupie siła!
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Botoksu pierwszy raz zaczęto używać w medycynie estetycznej ponad dwadzieścia lat temu. Początkowo służył tylko do wygładzania zmarszczek na czole. Dość szybko jednak zauważono, że wstrzyknięcie toksyny botulinowej ma wiele dość przydatnych zastosowań. – Otwieranie spojrzenia, delikatne uniesienie powieki, a do tego odmłodzenie uśmiechu, czyli likwidacja opadających kącików ust i zmarszczek palacza wokół warg – to tylko niektóre z popularnych zastosowań botoksu – mówi specjalistka z Centrum Dermatologii i medycyny estetycznej. „Wyprasowane” zmarszczki to jednak nie wszystko, po przyjęciu zabiegu wygląd twarzy staje się zrelaksowany i złagodzony, oraz bardziej świeży. Dokładnie taki, którego potrzebujesz na wielkie wyjście.

Sekret tkwi w nerwach
Toksyna botulinowa sprawia zatrzymanie przewodnictwa nerwowego pomiędzy mięśniem a nerwem. Ten ulega relaksacji – nie docierają do niego nowe impulsy, a w efekcie powoduje wygładzenie zmarszczek.

Absorbuje Cię tematyka omawiana w tym wpisie? Zobacz poza tym też inne pokrewne materiały – zwyczajnie wejdź tu (https://www.theomarvee.com/content/4-kontakt).

Botoks mechanicznie uniemożliwia marszczenie się skóry. Jest lepszy niż najlepszy krem przeciwzmarszczkowy – zatrzymuje „zagniatanie” skóry, powoduje, że zmarszczki się nie zwiększają.

Zabieg w biegu
Max 30 minut i po kłopocie – tyle mniej więcej trwa zabieg podania botoksu w podczas wizyty w centrum dermatologii. Należy jednak należy zacząć od konsultacji. Doktor musi wziąć pod uwagę takie składowe, jak jakość i napięcie skóry i sprawdzić samo działanie mimicznych mięśni twarzy. – To obowiązek przy tego typu zabiegu. Trzeba wiedzieć, który mięsień należy osłabić, a który wzmocnić i dobrać odpowiednią dawkę preparatu – tłumaczy dr. Zabieg trwa krótko i wykonuje się go przy pomocy cieniutkiej igły. Efekty widoczne są już po kilku dniach. Na ile to starczy? – To zależy od podanej dawki botoksu i oczywiście indywidualnych predyspozycji pacjenta. Efekt jest widoczny średnio od trzech miesięcy do pół roku – dodaje dermatolog. Polecamy lifting twarzy warszawa.

Spodobał Ci się zaprezentowany post? Jeżeli tak, zgłąb wartościowe zagadnienia, które z zaangażowaniem opisaliśmy w najnowszym artykule.

Doświadczenie ma znaczenie
Zabiegi botoksowe robione są od wielu lat i można pewnie stwierdzić – są bezpieczne. – Oczywiście najważniejsza jest właściwa technika podania preparatu, dlatego warto zwrócić się do doświadczonego lekarza, który został odpowiednio przeszkolony i używał botoksu przy wielu zabiegach. W ten sposób minimalizujemy wszelkie ryzyko – mówi ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej. Sprawdź botox warszawa cennik. Botoks nie powoduje nieodwracalnych zmian, bo działanie preparatu jest czasowe, a przewodnictwo pomiędzy mięśniem a nerwem się reaktywuje. Toksyna botulinowa jest nieszkodliwa, chociaż nawet tu, jak w przypadku wszystkich zabiegów medycznych, nie możemy całkowicie wykluczyć ryzyka komplikacji. Istotna jest technika jej wstrzykiwania, dlatego doświadczenie specjalisty jest istotne.
Panowie także mile widziani
Botoks to zabieg, o którym nie powinny myśleć tylko dojrzałe kobiety, najdotkliwiej odczuwające
które potem najbardziej odczuwają problem zmarszczek. – Wiek nie gra dużej roli. Z zabiegów mogą korzystać już 25-latki, zwłaszcza jeśli mają do tego wskazania i chcą złagodzić srogi wyraz twarzy – mówi doktor. Preparat nie jest przeznaczony jedynie dla płci pięknej – Coraz częściej zgłaszają się na zabiegi także mężczyźni, którzy chcą się pozbyć tzw. lwich zmarszczek, czyli „wrogich” fałd na czole. (Zobacz botoks ceny) Panom zależy na delikatnym spłyceniu zmarszczek, złagodzeniu oblicza, a nie na ich całkowitym usuwaniu. Coraz częściej wiedzą, że największą zaletą botoksu jest możliwość uzyskania naturalnego efektu świeżej, wypoczętej twarzy, a nie sztucznej maski – podsumowuje specjalista. Jeśli zatem zdecydujesz się wspólnie z partnerem na zabieg, to szanse na to, że Ty zostaniesz królową, a on królem balu, zdecydowanie rosną.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes