Urlop w Indiach oraz Bangkoku – najogromniejsze, najciekawsze miejsca

Wczasy w dalekich, egzotycznych krajach nieraz są marzeniem wielu osób. Masa biur podróży oferuje niesłychanie fascynujące oferty wakacyjne dla całych rodzin. Szczególnie pod koniec sezonu można trafić na tak zwane „last minute”, czy na propozycje cechujące się fenomenalnie atrakcyjną oraz dogodną ceną. A do jakich regionów pożądane byłoby wybrać się na wakacje?

Wysokim zainteresowaniem cieszą się propozycje Bangkok last minute (zobacz: kuba last minute z niemiec) oferowane przez liczne biura

Indie

Autor: Jeff Blum
Źródło: http://www.flickr.com

podróży. Bangkok to stolica Tajlandii, zabytkowe miasto, które zachwyca swoją kulturą, ciekawymi tradycjami i wspaniałą architekturą . Mieści się tu niemało zabytków, jakie zachwycają wielu turystów. Będąc w Bangkoku, niewątpliwie warto wybrać się na wyprawę promem pasażerskim po rzece Menam. Ceny biletów są niesłychanie małe, natomiast widoki, jakie można podziwiać doskonałe. Warto zwiedzić też Wielki Pałac Królewski oraz Świątynie Szmaragdowego Buddy. Pamiętajmy jednak o tym, że wchodząc do świątyni powinno się posiadać zakryte nogi, ramiona i dekolt, prześwitujące czy za obcisłe stroje również są nie na miejscu. Bangkok warto zwiedzić też nocą, bowiem życie nocne jest tam bardzo bogate. Na ulicach zobaczymy różne kolorowe stragany, bary czy dyskoteki, a także klimatyczne zakątki.

Również Indie nieraz są wybierane na zamierzenie wakacyjnej podróży. Indie – zapraszamy na wycieczkę do indii – to niesłychanie różnorodny kraj, znajdziemy tu zarówno pustynie, himalajskie szczyty, oraz także dżungle. Bez wątpliwości wakacje Indie do monotonnych przynależeć nie będą (zobacz ofertę na wakacje w Indiach).

Podróżując po Indiach, warto wybrać się do złotej świątyni Sikhów – Amritsar, dodatkowo wielkie zainteresowanie wzbudzają himalajskie świątynie, takie jak na przykład Char Dham. W Indiach odszukamy niemało kompleksów świątynnych, pałaców, fortów osaczonych murami obronnymi, oraz także parków narodowych, wodospadów i muzeów. Z pewnością zachwyci nas również indyjskie jedzenie, jakie opiera się na dużej ilości aromatycznych przypraw. Indie posiadają też intrygującą kulturą i interesujące zwyczaje.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes