Urlopowy czas to głównie wakacyjny wyjazd nad morze lub jezioro lub aktywna odmiana wypoczynku, któremu mamy czas się wreszcie oddać

plecaki wolfgang
Wyposażeni we właściwy osprzęt mamy możliwość bezpiecznie ruszać na uwielbiane wycieczki.
Niebywale popularny aktualnie, chociaż u nas jeszcze niewiele znany jest skitouring.

plecaki wolfgang
Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com
W skrócie mówiąc skitouring to nic innego jak wykorzystanie nart do wędrówek po górskich wzniesieniach czy szlakach. Narty różnią się od zwykłych tym, że są wyposażone w tzw. foki, czyli odpowiednie podkładki , które zapobiegają zsuwaniu się w czasie podchodzenia. Zaintrygowanych i zakochanych w tej nowej odmianie użytkowania nart stale przybywa, a sam skitouring jest coraz bardziej popularny – zerknij na skitouring. To jasne decydując się na taką wyprawę należy zaopatrzyć się we właściwą odzież jak i plecak. Jeżeli akurat o nich mówimy, wykluczone jest pominąć plecaki wolfgang. Firma doskonale znana miłośnikom wycieczek turystycznych, a cech, które odróżniają plecaki wolfgang od innych jest faktycznie wiele. To głównie plecaki turystyczne wytworzone z niezwykle odpornych i wytrzymałych materiałów. Poza tym wszystkie plecaki wolfgang zewnętrzne szwy mają specjalnie zabezpieczone przed rozpruciem, dzięki czemu ich trwałość jest nieoceniona. Warto napomknąć, że dodatkowo są wyposażone zarówno w nieprzepuszczający wody pokrowiec, alarmowy gwizdek i posiadają mnóstwo uchwytów do podpinania nadprogramowego ekwipunku – .

Nie ma konieczności chyba już dodawać, że plecaki wolfgang posiadają elementy odblaskowe, które mają zapewnić większe bezpieczeństwo.
Tak zaopatrzonym można z powodzeniem wyruszyć na górskie wyprawy. Bezpieczeństwo z pewnością mamy zapewnione.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes