W jaki miejsce w tym roku wybrać się na wypoczynek? Co ma do zaoferowania Jantar? Czemu dobrze jest tam pojechać?

image - wakacje
Marzą nam się wczasy nad polskim morzem? Myślimy do jakiej miejscowości tego roku pojechać i ciężko jest podjąć decyzję. Wybór jest bardzo duży. Na pewno wszystkich ładnych miejscowości nad naszym morzem jeszcze nie widzieliśmy.

image - wakacje
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Z tego względu warto wybrać się w nowe miejsce, aby poznać inne równie ciekawe zakątki polskiego wybrzeża.
Jeżeli jeszcze nie byliśmy w Jantarze, to trzeba szybko nadrobić taki błąd. Sporo zielonych miejsc i bliska odległość od morza to okoliczności przyrody, które na pewno skradną nasze serce. Jeżeli chodzi o kwatery Jantar ma w ofercie ich sporą ilość – oferty dostępne nad morzem. Od wygodnych domków wczasowych, po miłe rodzinne pensjonaty czy luksusowe studia. Z pewnością jest tam coś idealnego tak na romantyczny wyjazd dla par, jak też na wakacje (Biuro podróży z krakowa|Biuro podróży|Podróże z Krakowa| Last minute z Krakowa|Wyjazdy z Krakowa|Biuro podróży z Krk) przejdź dalej) z dzieciakami.

Nazwa miejscowości znaczy bursztyn oraz jest ona stąd, że w przeszłości przebiegał tamtędy bursztynowy szlak. Z tą tradycją wiążą się międzynarodowe mistrzostwa, gdzie możemy spróbować swoich sił w poławianiu bursztyny. Co roku sporo ludzi przyjeżdża na to wydarzenie, by poobserwować zmagania zawodników. Z pewnością jest to coś ciekawego.
kliknij po źródło
Autor: Tyler Bolken
Źródło: http://www.flickr.com
Warto wiedzieć, że blisko miejscowości Jantar są miejsca, które także warto zwiedzić. Niedaleko, na Wyspie Sobieszewskiej znajdziemy dwa rezerwaty przyrody. W miejscu tym można zaobserwować kilka gatunków rybitw oraz wiele innego ptactwa. Z pewnością wyprawa w to miejsce będzie fascynująca nie tylko dla zapalonych ornitologów.

Na plaży w tym miejscu widuje się czasem foki, które przybywają tu zapewne szukając spokoju. Pewnie już teraz wiemy gdzie tego roku wyjedziemy na urlop. Kwatery Jantar oferuje nie jedynie na wakacje, dlatego można się tam wybrać w ciągu całego roku.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes