Jak kilkoma trikami poprawić wygląd sklepu z elegancką konfekcją dla wytwornych kobiet?

Jeśli jesteśmy w posiadaniu sklepu z elegancką konfekcją, z pewnością musi prezentować się idealnie. Pełne wdzięku wnętrze zachęci klientki oraz spowoduje, iż poczują się u nas naprawdę dobrze. W jaki sposób kilkoma sprawdzonymi sposobami można uczynić salon z odzieżą jeszcze piękniejszym?

sklep odzieżowy

Autor: eyecmore
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawowa kwestia – idealny porządek.

Bez zwłoki zobacz na stronie analogiczne informacje. Tam również znajdziesz coś emocjonującego, ponieważ prezentuje ona podobną tematykę.

Przeszklone witryny łapią kurz, a kafelkowe podłogi dość szybko się brudzą, ale – niezależnie od aranżacji wnętrza – w naszym sklepie odzieżowym musi panować porządek. Kolejna sprawa – dekoracje ze szkła. Wazonik z dekoracją, półki i drzwi ze szkła w zestawieniu blaskiem światła nadadzą pomieszczeniu ciepła i rozproszonego światła, a dodatek kontrastowych akcesoriów (sofa, czarne wieszaki, zastawa, ekspres do kawy) sprawią wrażenie luksusu.

Ogólnie pomieszczenia o kontrastowych kolorach, bez feerii barw tylko stonowane, będą sprawiały lepsze wrażenie. Jeżeli decydujemy się na szklane drzwi, okucia do drzwi szklanych również powinny być dobrze dobrane. Warto wybrać chromowane albo niklowane. Jeśli zdecydujemy się na coś w kolorze chromu, szybciej będzie dopasować inne elementy. Przykładowo – duże lustra przemysłowe. Lustra są przecież niezbędnym elementem całego salonu, ale pełnią także wiele dodatkowych funkcji – optycznie powiększają pomieszczenia i mnożą rzeczy, na jakich nam zależy.

Okazały kwiat w naszym sklepie postawiony tak, żeby odbijał się w lustrze spowoduje, iż będzie trochę bardziej zielono, a jak wiadomo kolor ten miło się kojarzy i powoduje, że oczy odpoczywają. Lustra przemysłowe oczywiście też mogą optycznie wysmuklać i dodawać centymetrów, więc warto o tym pomyśleć. Ustawienie lustra pod określonym kątem nawet w niewysokim wnętrzu pozwoli klientkom podziwiać całą posturę. Zwróćmy uwagę, aby nasze lustra tworzyły jednolitą taflę. Zarówno usuwanie rys ze szkła jak i innych powierzchni jak półki czy lustra to praca, jaką można wykonać na miejscu w salonie, ale uszkodzenie szyby nieumiejętnym doborem produktów albo narzędzi również może się przytrafić. Usuwanie rys ze szkła dobre jest zlecić profesjonalistom – .

moda damska

Autor: Axami
Źródło: Axami
Pamiętajmy o tym, że pomimo że żadna klientka nie powie, że podobają jej się okucia do drzwi szklanych, jakie posiadamy w sklepie, wszelkie dekoracje – okucia, drzwi, lustra i ramy, będą składać się na całokształt i tworzyły spójny wizerunek salonu.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes