W jaki sposób przygotować przyjazną stronę www?

strona internetowa
Niby samych stron internetowych jest od zatrzęsienia: jednakże zdecydowana większość nie jest porządnie przygotowana. Nie ma katastrofy jeżeli przynajmniej sytuacja jest taka, że taka strona oferuje ludziom świetną jakość treści. Jednakże wszyscy dobrze się orientujemy, iż są witryny słabe pod dosłownie każdym względem. Co jak co, lecz nigdy nie powinniśmy wypuszczać do Sieci byle jakiej strony.

strona internetowa
Źródło: http://www.sxc.hu/

Strona godna uwagi musi charakteryzować się taką zawartością, która istotnie jest w stanie wielce zainteresować. Zatem jeżeli założymy wortal o rozwodach, zapewne zaciekawimy tych małżonków, którzy na poważnie biorą w rachubę rozwód. Jeśli teksty na wortalu będą OK, nie będą zwykłym spamem, zapewne (obacz: bramkor.pl) będzie większego problemu z uzyskaniem porządnego ruchu. Jednakże nigdy badanie stron internetowych nie zależy tylko i wyłącznie od tego jaką oferuje ludziom zawartość. Ludzie pragną wartościowego źródła informacji, prawda, ale chcą również eleganckiej oprawy graficznej.

przykładowa strona internetowa
Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com

Tzn. na niewielkiej stronie to tak naprawdę nie powinniśmy zbytnio przesadzać z tą grafiką, niech ogólny wygląd stronki będzie schludny, a pewnie nikt nie będzie się uskarżał. Zresztą – jeżeli witryna jest darmowa, chyba tak jest, wszelkie pretensje ze strony ludzi są bez większego sensu. Skoro ktoś za to nie płaci, nie może oczekiwać czegoś więcej. Co by tu jeszcze napisać ciekawego na temat tego w jaki sposób przygotować ciekawą, solidną stronę www?

Obiektywne badania internetowe pokazują, że ludzi bardzo wkurza zamieszczane zbyt wielu nośników reklamowych. W szczególności koszmarne są okienka oraz reklamy z dźwiękiem. To wiadome, iż przedsiębiorcy internetowi chcieliby zarobić, ale irytujące reklamy sprawiają, że czymś popularniejszym są aplikacje blokujące WSZYSTKIE reklamy, nawet te nieinwazyjne! Co jak co, lecz to poważny strzał w kolano. To na koniec: nigdy nie powinniśmy sądzić, że czymś wskazanym jest zamieszczenie konkretniejszej witryny na słabym, na dodatek bezpłatnym serwerze. Bądź co bądź usługi hostingodawców nie są drogie.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes