W jaki sposób radzić sobie z bólem podczas golenia?

golenie
Zacięcia przy goleniu bolą każdego mężczyznę. Z drugiej strony jest to całkowicie wytłumaczalny, a ponadto rozumiany powód, przez który skóra twarzy goi się przez kilka dni. Dzięki stosowaniu żeli firmowych po goleniu, bogatych w składniki szybko-gojące, proces ten możemy skrócić w sposób zdecydowany.

Golenie „firmówkami” przyspiesza gojenie
Umiejętności w czasie golenia są niewątpliwie podstawowym wyznacznikiem powodzenia oraz ostatecznego rezultatu tej czynności. Bez odpowiedniej wprawy, znajomości zarostu nie pomoże nawet najlepsza maszynka, komplet akcesoriów dedykowany od firmy dr Harris czy Baxter of California, czy regularne kremowanie twarzy (Baxter of California – dezodorant).

Ten serwis internetowy kawy speciality posiada fascynujące informacje na opisywany wątek, zatem, jeśli ta kwestia Cię absorbuje, to sprawdź to koniecznie.

Zbagatelizowanie wrażliwej skóry twarzy, zły kąt przy stawianiu maszynki powodują prawie zawsze urazy. Takie postępowanie zawsze zakończy się krwią przed lustrem.

kosmetyki do golenia
Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com

Dojrzali mężczyźni, którzy nie śpieszą się z goleniem, mogą jednak potwierdzić inną zależność – jeżeli w przypadku słabszej żyletki nie ogoliliby się odpowiednio, lepszą „pięcioostrzówką” tak naprawdę nie muszą się poprawiać. Kremy po goleniu dają skórze męskiej twarzy wilgotność, gwarantują też szybsze gojenie się po występujących zacięciach. Do tamowania ran posłuży także ałun, dostępny między innymi jako dezodorant w sztyfcie. Jego funkcje nie ograniczają się wyłącznie do goleniowej kwarantanny – ałun jest również idealnym sposobem na pozbycie się niemiłego zapachu z organizmu (ałun – sprawdź). Stąd też stosowany w praktycznym opakowaniu w formie sztyftu, posłuży panom nawet przez rok.

Ostrożności nigdy za wiele
Pośpiech codziennie sprawi, że na wiele czynności, w tym golenie, nie będziemy mieli czasu. Często w najlepszym przypadku można na nie poświęcić parę minut. Wtedy łatwo o zacięcie się, które spowodowane jest naszą nieuwagą oraz zbyt dużym pośpiechem.

maszynka do golenia
Warto wtedy zastanowić się nad czynnością, której widocznie poświęcamy zbyt mało czasu. Zgolenie włosów na twarzy to nie jest kwestia jednego błyskawicznego ruchu pędzelka i żyletki, a wielu panów niestety właśnie tak wykonuje tę czynność.

Jeśli zaciekawił Cię taki artykuł, sprawdź przykłady (http://www.13tattoo.pl/) umieszczone pod tym linkiem. Na pewno odnajdziesz tu coś odpowiedniego dla siebie.

Zanim postawią na droższe kosmetyki niech wezmą sobie prostą radę – niczym kierowcy na drodze – do serca. Spowolnienie golenia, wydłużenie ruchów oraz poprawki (golenie z i pod włos) niewątpliwie przyczynią się do zmniejszenia zacięć i bólu, którzy odczuwamy.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes