W jaki sposób zatroszczyć się o siebie wiosną?

Każda z nas chce wyglądać interesująco, gdy wreszcie może zrzucić z siebie zimowe katany, szaliki i swetry. Nasza cera jest przesuszona, włosy zniszczone od noszenia czapek, zaś skóra domaga się pierwszych promieni słońca. Wiosenny czas jest etapem wstępnym do lata. Kiedy oraz jak troszczyć się o siebie? By żyć w zgodzie ze swoim ciałem dobrze jest dbać o nie przez okrągły rok.

Aktywność cielesna. Nikt Ci nie karze stać się wyczynowym sportowcem, acz trochę ruchu nikomu nie zaszkodziło. Nie posługuj się wymówkami, że nie masz czasu, funduszy, na zewnątrz jest brzydka pogoda, bowiem z takowym podejściem do niczego nie dojdziesz. Jedz zdrowo. Nie idzie tutaj o diety, ale o przemyślane konsumowanie wyrobów. Wiosna tuż tuż, więc będziemy mieć do wyboru bez liku apetycznych sezonowych warzyw oraz owoców. Trzeba z tego skorzystać, bowiem jak zwykle zima poskąpiła nam takich darów natury. Po czasie zimowym wskazane jest posprzątać jak też odkwasić ciało. Dokonać tego można poprzez zmniejszenie konsumpcji wyrobów zwierzęcych,

kręcone-włosy-obrazek1

Autor: Stacie DaPonte
Źródło: http://www.flickr.com

aktywizujących napitków, ciężkostrawnych potraw, słonych zakąsek, po jakie zimą wyjątkowo chętnie się sięga, ażeby poprawić sobie humor. Wiosna aktywizuje nas do życia, więc korzystajmy z świeżych owoców i jarzyn, a również kiełków bądź ziół, jakie są bogactwem witamin.

Włosy. Pozwól sobie na odwiedziny u fryzjera, który zajmie się nimi profesjonalnie. Nie jedynie zadba o Twój nowy wygląd, ale również je odżywi a także doradzi, jak o nie dbać w domowych warunkach. Do wyboru masz szeroką paletę odżywek i szampon do włosów kręconych. Dłonie oraz stopy. Używaj codziennie kremu, a dwa razy na tydzień zrób peeling. Ciało. Wiosenny czas coraz to bliżej, więc przy odrobinie ruchu oraz zdrowej diecie ciało nabierze jędrności. Można mu do tego pomóc używając kremów nawilżających. Najistotniejsza jest systematyczność używania. Nic ci nie pomoże aplikowanie tychże kremów raz na tydzień. Czas zatroszczyć się o makijaż – delikatny makijaż ślubny dla brunetek oczu. Polecam zestaw Revitalash do pielęgnowania rzęs.
Im wcześniej poczniemy o siebie dbać tym rychlej ujrzymy rezultaty. Także nie ma na co odkładać tego na później, bo wiosna na pewno nie będzie na nas czekać! Zbudź się na wiosnę!

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes