Jak trochę znerwicowana pracą bizneswomen może się zrelaksować i przy okazji poprawić estetykę swojej skóry

Uroda oraz moda to teraz bardzo popularne słowa. Kobietom, a szczególnie elegantkom, zależy na tym, żeby przez długie dekady zachować młodzieńczą świeżość. To zadanie jednakże do prostych raczej się nie wlicza. A to za sprawą niezwykle nerwowej pracy, której niewiasty bez pamięci się poświęcają. Tak czy owak, każda kobieta interesu płaci wysoką cenę za błyskotliwą karierę w bankowości. Efektem zarwanych nocy oraz nadużywania alkoholu są podkrążone oczy i poszarzała cera.

kobiety w SPA

Autor: STUAimages
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy ogólne zmęczenie organizmu coraz mocniej daje o sobie znać, to sygnał, że warto przystopować. Bezrobotnym kobietom radzi się np. wizytę u fryzjera (ma to dodać kurażu tym mniej zaradnym białogłowom), z kolei przemęczonym bizneswomen można zaoferować zabiegi kosmetyczne, tym razem przede wszystkim w celach poprawy stanu urody.Jedną ze świetnych i łatwo osiągalnych kuracji bywa endermolifting (kliknij by wiedzieć więcej).

Wejdź na ten odnośnik, a przekonasz się, że znajdujące się tam wpisy z www (http://www.dermamed.com.pl/oferta/laserowe-usuwanie-przebarwien) zaintrygują te osoby, które zaabsorbowane są analizowaną tutaj tematyką.

Zabieg stosowany bywa na policzki, a jego efektem będzie redukcja zmarszczek i znaczna poprawa jędrności skóry. Endermolifting stosuje się także w przypadku, gdy dama pragnie przynajmniej trochę poprawić owal twarzy. A jeśli konkretna mężatka zapragnie zaskoczyć swoją prezencją partnera, to wspomniany zabieg będzie w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem – poza wymienionymi w tym miejscu korzyściami, należy również pamiętać o tym, że kolejnym plusem tej kuracji jest usunięcie tkanki tłuszczowej na twarzy i podbródku.

interesujący link

Autor: Naomi King
Źródło: http://www.flickr.com

Aby móc poczuć się komfortowo podczas biznesowych sympozjów, zwłaszcza jeżeli kobieta jest wyznaczona na prelegenta, należy pozbyć się wszystkich niedoskonałości. A do nich dermatolodzy zaliczają na przykład przebarwienia, blizny bądź rozstępy. Z takimi defektami skóry fantastycznie poradzi sobie amerykański laser Palomar. Dzięki serii zabiegów cera klientki stanie się o wiele młodsza, a kobieta wróci do mieszkania w lepszym nastroju, który będzie jej towarzyszył przynajmniej przez parę następnych tygodni.

Żeby jednak uzyskane efekty były olśniewające, laser Palomar musi się znaleźć w odpowiednich dłoniach, co oznacza, że zabieg wykonuje tylko doświadczony i wykwalifikowany dermatolog. A dodatkowo, jeszcze przed rozpoczęciem kuracji, zada on pięćdziesięciolatce kilka ważnych pytań, a od udzielonych odpowiedzi zależeć będzie decyzja, czy konkretny zabieg można w ogóle wykonać – niektóre choroby mogą być bazą do odmowy wykonania np. mezoterapii igłowej.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes