W które przedmioty wyekwipowany musi być gabinet, w którym wykonywane będą zabiegi kosmetyczne

W pomieszczeniu masażu przy stanowisku do masażu montuje się umywalkę, dozator mydła w płynie i umieszcza się ręczniki jednokrotnego użytku. Co się tyczy pokoju zabiegowego powinny w nim znajdować się, w celowo określonym do tego miejscu, specyfiki dezynfekcyjne. Nie możemy zapomnieć też o zamykanym pojemniku na środki jednokrotnego użytku i gaziki czy waciki sterylne. Ponadto na kosmetykach niezbędna jest data otwarcia oraz data ważności.

Pomieszczenie socjalne. Jeśli w salonie kosmetycznym zatrudniona jest jedna osoba, to nie musi być specjalnie wydzielonego wnętrza socjalnego dla personelu. Troszeczkę inaczej sprawa wygląda jeśli zatrudniona będzie choć jedna osoba, wówczas wnętrze socjalne jest obligatoryjne. Co w nim znajdziemy? Najprawdopodobniej natrysk jak też umywalkę. Umywalka jest wymagana, ażeby personel miał dojście do wody. We wnętrzu socjalnym powinien znajdować się również imbryk jak też miejsce do konsumowania posiłków. Jeszcze jeden fundamentalny szczegół, szczotki jak też mopy do podtrzymania czystości w salonie muszą wisieć na haczykach albo muszą być schowane do szafy. Należyty sprzęt kosmetyczny Wrocław, Gdańsk, Poznań, Warszawa i inne duże miasta oferują od ręki , za to w sieci sprzęt medyczny znajdziesz na .

gabinet kosmetyczny

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie instrukcje powinny być powieszone w dostrzegalnym miejscu? Zacznijmy od instrukcji mycia dłoni dla personelu (toaleta dla personelu blisko umywalki), dalej koniecznie należy napomknąć o instrukcji zasad dezynfekcji przyrządów, sprzętu kosmetycznego jak też nawierzchni płaskich (blisko stanowisk do dezynfekcji).

Następnie instrukcja postępowania z odrzutami powstającymi po zabiegach kosmetycznych, instrukcja przeciwogniowa a także widoczne wskazanie dróg ewakuacyjnych. Na tym nie koniec, nie możemy zapomnieć o specjalnym znakowaniu miejsca, gdzie znajduje się gaśnica albo znaczku, albo etykiecie z napisem „zakaz palenia”. Przyrządy takie jak na przykład laser frakcyjny co2 hurtownia hurtownia słodyczy w Warszawie oferuje od ręki.
Czy w salonie muszą być kubki jednokrotnego użytku dla klientów czy mogą być szklanki? W gabinecie mogą znajdować się szklanki dla klientów, lecz powinna być on wówczas wyekwipowany w zmywarkę z wyparzarką. Oprócz tego taki salon musi mieć oddzielne pomieszczenie, które będzie określone tylko do ich zmywania oraz wyparzania.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes