W współczesnych czasach wszyscy musimy posiadać jakiekolwiek oszczędności

konto oszczędnościowe
W obecnych niepewnych czasach wszyscy musimy mieć jakiekolwiek oszczędności w innym wypadku nie damy rady zasnąć spokojnie. Niestety, choć Polska wydaje się krajem dość stabilnym gospodarczo to czasem, gdy posłuchamy wiadomości to wręcz nóż nam się w kieszeni otwiera i zaczynamy się zastanawiać, czy aby na pewno te emerytury to będą na nas czekały?

bank
Autor: Drew Hubbard, Ben Waters
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego powinniśmy założyć konto oszczędnościowe – , i w myśl starego przysłowia uważać i „lepiej dmuchać na zimne”. Nie chodzi tu tylko o problemy gospodarcze całego państwa, ale też o momenty, gdy nadchodzi nasza osobista czarna godzina. Nagle okazuje się, że na gwałt potrzebujemy pieniędzy, a jeśli nie mamy oszczędności, to niestety musimy się zadłużyć. Zdarza się, że zostajemy zwolnieni z pracy wręcz z dnia na dzień w dodatku bez odprawy, wtedy oszczędności są jak znalazł.

Dawniej trzymaliśmy nasze dodatkowe pieniądze w skarpecie. Brakowało nam zaufania do banków, jednak dziś nie musimy się martwić. Oczywiście, jeżeli będziemy korzystać z usług sprawdzonych banków.

Kliknij ten odnośnik oraz zobacz więcej dokładniejszych informacji dotyczących analizowanego tu artykułu. Na pewno jest on bardzo atrakcyjny.

W związku z aferami, które miały miejsce ostatnimi czasy ludzie zaczęli przenosić swoje aktywa do domów. Jednak jeżeli nasze pieniądze złożymy w zwykłym banku, a nie jakiejś szemranej „złotej spółce” to na pewno będą tam bezoieczne. A zakładając konto oszczędnościowe dobrze jest wybrać bank z którym jesteśmy powiązani zwykłym kontem od dawna.

bank
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

Cóż, nie zawsze jest różowo i czasem po prostu musimy się zadłużyć. Sporo osób korzysta z chwilówek, które zmuszają nas do spłacenia podwójnej kwoty jaką wzięliśmy. To kiepski sposób na chwilowy zastrzyk gotówki. Dlatego najlepiej jeśli udamy się do banku po kredyt. Oczywiście kredyty w bankach też są oprocentowane, ale stawki są o wiele bardziej sensowne.

Kredyty są różne. Wszystko zależy od tego ile pieniędzy chcemy dostać, a to z kolei zależy od wysokości naszego dochodu. Jeśli dochód jest niewielki bank nie udzieli nam bardzo dużej pożyczki. Jednak dostaniemy kredyt, który będzie odpowiedni do naszej sytuacji materialnej. Raty będą realne do spłacenia i nie będziemy musieli się obawiać jakiś dodatkowych kruczków.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes