Wakacje jak w raju – na jakie oferty wycieczek można zwrócić uwagę?

Bali
Nieprzeciętne kontrasty oraz zabytki kultury sprawiają, że Indonezja jest wyjątkowo atrakcyjnym celem podróży. To fascynujący świat, na który składają się piękne plaże, wielkie wulkany, zielone pola ryżowe, malutkie osady schowane w dżungli i serdecznie usposobieni mieszkańcy. Wiekowe, przekazywane z pokolenia na pokolenie tradycje w dalszym ciągu mają największy wpływ na życie współczesnych Indonezyjczyków, którzy przez pląsy, obrzędy jak też procesje czczą swoje bóstwa oraz demony.

Bali to niewielka indonezyjska wysepka, która przyciąga nie tylko wyjątkową przyrodą z bujną roślinnością, poetycznymi jeziorami i tarasami ryżowymi, lecz też wielką przyjaznością tutejszych obywateli, wyśmienitą balijską kuchnią i bardzo ciekawą kulturą. Miłośnicy zwiedzania znajdą tutaj wiele mistycznych świątyń, a wielbiciele kąpieli morskich i słonecznych długie plaże z krystalicznie czystą wodą. Balijska przyroda połączona z oryginalną architekturą, zapachem wschodnich przypraw, oryginalnym klimatem oraz wszechobecnym szczęściem i spokojem czynią to miejsce bajecznym.

Bali
Autor: Sarah_Ackerman
Źródło: http://www.flickr.com

Indonezja – www.eccotravel.eu/indonezja/ – Bali w ciągu poprzednich paru lat zyskała na popularności a dzisiaj jest jedną z najbardziej docenianych i rozchwytywanych egzotycznych destynacji. Wczasy na Bali nie są już jedynie mrzonką, fantazją o nieosiągalnej, odległej, nieodkrytej wysepce. Wczasy na Bali są dziś w zasięgu ręki dużej części z nas. Warto jest więc doświadczyć owej egzotycznej atmosfery jak też poczuć niepowtarzalny klimat tej maleńkiej wysepki. Bali jest kierunkiem całorocznym a średnia temperatura to 26 stopni Celsjusza. Wybierając się więc o jakiejkolwiek porze roku na wczasy Bali (sprawdź bali last minute z niemiec) jest idealną destynacją.

Na wyspie Bali umiejscowionych są tysiące pensjonatów i z roku na rok pojawia się ich coraz więcej. Dzięki temu nawet bardzo wymagający klienci mogą spędzić wczasy na Bali w doskonałym, wyśnionym miejscu. Czy to będzie szykowny resort znajdujący się bezpośrednio przy plaży w turystycznej miejscowości, albo bardziej kameralny, niskobudżetowy hotel w pobliżu plaży. Kompromisowym oraz bardzo dobrym rozwiązaniem może być zestawienie dwu, czy nawet 3 hoteli, dzięki czemu nie tylko można poznać wysepkę od strony miejscowości nadmorskiej, ale też doznać niesamowitego raju będąc w hotelu znajdującym się w samym centrum Bali pośród dżungli oraz tarasów ryżowych.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes