Wakacje Ustronie Morskie – najbardziej atrakcyjna forma na tegoroczny urlop

„Cudze chwalicie, swego nie znacie” – głosi popularne przysłowie. No i tak się składa, iż znaczna część krajanów bardziej zna egipskie piramidy, niż piękne, nasze polskie morze. Na szczęście, coraz więcej z nich zamienia kierunek swoich wakacji na krajowe kurorty turystyczne.

Zachód słońca nad Bałtykiem

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Minęła moda na Egipt i Turcję. Później zasłynęła Chorwacja, Czarnogóra, Grecja. Dziś polscy turyści „przejedzeni” już zagranicznymi wakacjami zaczęli doceniać polskie miejsca turystyczne i znajdywać w nich piękno. A skoro Polska, to przede wszystkim morze. A skoro morze, to Ustronie Morskie – najlepsze rozwiązanie na przyszłe lato.

Ustronie Morskie jest niewielką, starą rybacką wioską, położoną w malowniczej części Pomorza, nieopodal Kołobrzegu. Wioska ta, choć typowo turystyczna, daje zdecydowanie więcej spokoju i odpoczynku, niż pobliskie kurorty wczasowe, jak na przykład Międzyzdroje.warto zobaczyć także – https://eccoholiday.com/dojazd-wlasny/chorwacja/split/ -Choć niepozorna, oferuje mocoferuje mnóstwooferuje multum atrakcji, które umilą chwile zarówno dorosłym jak i dzieciom.

Kiedy wpisujemy w wyszukiwarkę słowo: wakacje ustronie morskie, początkowo ukaże się nam dużo ofert na domki letniskowe. Zważając na fakt, że na wakacje szykujemy się z całą rodziną i na dłuższy okres czasu niż kilka dni, to najkorzystniejsza opcja noclegu. Wyszukując dalej szybko się dowiemy, że oferta wypoczynkowa nie kończy się tu na oryginalnych widokach morza i noclegach. Bo pomimo, że Ustronie Morskie położone jest na wysokim klifie, to jest w stanie zaoferować o wiele więcej. Zaczynając od pięknych, bajecznych wprost widoków możemy postawić na niezapomniane loty widokowe na obszarze Ustronia i Kołobrzegu. Dla bardziej ekstremalnych wczasowiczów miejscowość ma do zaproponowania skoki spadochronowe nad samym morzem, zaledwie 200 metrów od plaży. A kiedy energia się nie wyczerpie, można ją doładować w okolicznym parku liniowym GIBON. Wiele ciekawych miejsc noclegowych dostępnych jest pod tym linkiem Ruszaj w Polskę.

Dla wczasowiczów z dziećmi niezapomnianą przygodą okaże się Western Park, który poza dobrą frajdą zapewni dużą dawkę wiedzy odnośnie plemion Indian. W dalszym etapie wakacji z dziećmi warto zobaczyć skansen chleba, który wita świeżo upieczonymi bochenkami. Przy okazji warto obejrzeć jedne z najstarszych i największych dębów, mających ponad 600 lat.

Głodnych romantycznych uniesień Ustronie zaprasza do zobaczenia okolicznej latarni morskiej, do której prowadzi 190 granitowych schodów. A na zakończenie każdy musi koniecznie zobaczyć kino 7D, w którym widzowie poczują „powiew powietrza, dotyk na plecach, zapach, temperaturę, bryzę wody, bąbelki, smeranie po nogach…”. Jak widać, wakacje ustronie morskie to najlepsza opcja na spędzenie tegorocznego lata.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes