Wakacje z dziećmi w domku nad Bałtykiem – to świetne wyjście!

morze
Wakacje już przemyślane? A może póki co decyzja nie zapadła? W tym tekście chcemy was namówić do wyjazdu nad nasze morze.
Co prawda niejeden z nas preferuje ciepłe morza licząc na upalną pogodę, jednak są i ci, którzy ciągle będą powracać nad Bałtyk. Gdy chcecie wypocząć w mniejszej miejscowości dobrym miejscem docelowym będzie Rewal, nieduża miejscowość w województwie zachodniopomorskim. Daleko od popularnych kurortów łatwiej będzie odpocząć.

morze
Jeżeli chodzi o zakwaterowanie: pensjonaty, domy prywatne albo domki (strona tutaj) nad morzem Rewal jest miejscem, jakie proponuje nam całkiem szeroki wybór – wejdź na Naturalnie powinniście liczyć się z faktem, iż w szczycie sezonu opłaty będą bardzo wysokie, dlatego jeśli to jest możliwe, dobrze jest pomyśleć o wypoczynku pod koniec sierpnia czy nawet we wrześniu. Wtedy można liczyć na dużą oszczędność, ponieważ ceny mogą spaść mocno, co przy pobycie całą rodziną będzie odczuwalne.

Jeżeli bez dzieci jeździliście pod namiot, a teraz pragnęlibyście ponownie pobyć bliżej natury, ale potrzeba wam ciut lepszych warunków, idealnym rozwiązaniem będzie domek. Jeśli idzie o domki nad morzem Rewal ma do zaoferowania całkiem przyzwoitą bazę noclegową. Plusem takiego wyjścia jest swobodny dostęp do kuchni (a to nie zawsze jest możliwe w przepełnionym pensjonacie), możliwość przebywania na własnym tarasie, na ogół domki wyposażone są w grill. Domki mają minimum jedną osobną sypialnię co bardzo ułatwia rozlokowanie w przypadku rodzin z dziećmi. Choć koszt wynajmu domku jest wysoki, po podzieleniu na ilość osób nie jest drożej niż w innych rodzajach noclegów – .
A kiedy uda wam się znaleźć większy domek może zaprosicie na wspólny wyjazd dziadków?

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes