Tag Archives: wakacje

Czy można spędzić wakacje na Pattaya? Prześwietlamy kawałek Tajlandii.

Powszechna opinia jest taka, że Pattaya uchodzi za drogie, głośne i zasypane śmieciami miejsce i jeśli chce się przejechać fragment Tajlandii to każdy inny, tylko nie ten. Jaka jest prawda? Czy warto polecieć w tamte rejony? Czy warto wybrać Pattaya last minute w korzystnej cenie?

Kierunek Warmia i Mazury, czyli jak spędzić urlop w krainie wielkich jezior

Długo wyczekiwane wakacje to świetny pretekst do tego, by zwiedzić północno-wschodnią część naszego kraju, czyli województwo warmińsko-mazurskie, inaczej zwane krainą tysiąca jezior. W rzeczywistości, na Mazurach jezior jest o wiele więcej. Lecz co warto zwiedzić, gdzie pojechać?

Egzotyczne podróże – sprawdź, w które miejsce możesz wyjechać w tym roku na urlop

Masz dość brzydkiej pogody w naszym kraju? Nie zamierzasz spędzić następnego urlopu w apartamencie hotelowym? Już w tym momencie sprawdź jakie są najpopularniejsze kierunki na wczasy w tym sezonie!

Wakacje inaczej

Ahoj przygodo! Nadchodzi lato, a wraz z nim okres letnich wojaży. Nie każdej osobie odpowiada spędzanie kolejnego urlopu nad hotelowym basenem. Dla tych ludzi świetną alternatywą będzie choćby wybranie się pod namiot nad wodę, albo w odległy zakątek gór. Można też wybrać się za granicę, po prostu przed siebie. Jeśli mamy ochotę na to by wakacje spędzić aktywnie i ciekawie zaplanujmy tego typu przygodę.

Wczasy z dietą – czyli w jaki sposób odchudzać się zdrowo i przyjemnie

Wielu ludzi wyjeżdża na wczasy po to, aby zrzucić zbędne kilogramy. Kluczowa tutaj okazuje się dieta, a dużą popularnością cieszą się wczasy z dietą dr ewy dąbrowskiej. Czym się charakteryzują takie wczasy i dieta?

Pogodne lato, niebieskie morze, czyli sezon na wczasy zaczęty

Mając na myśli: wczasy, w głowie mamy tyko jedno, moment błogiego nieróbstwa, całkowitego nic nie robienia w miejscu, w którym czujemy się szczególnie. Pełny rok opiekujemy się domem, wstajemy rano, bierzemy na siebie ogrom obowiązków po to, by na jeden lub dwa tygodnie pojechać na wytęskniony wakacje. Jeśli zbliża się już ów czas, prawidłowo jest skontrolować strony Internetowe, wstąpić do biura turystycznego i zorientować się w propozycjach wczasowych. Propozycji jest sporo. Należałoby zastanowić się jednak nad ofertą last minute z Niemiec.

Jak zorganizować wyjazd marzeń, czyli z jakich powodów trzeba staranniej przeglądać oferty zamieszczane w sieci

Obecnie niemalże każdy Polak ma własny komputer bądź choćby tablet i każdego dnia korzysta z sieci. W wirtualnych wyszukiwarkach szukamy adresów renomowanych restauracji, najmodniejszych bluzek i spódnic w bieżącym sezonie i niezawodnych domowych sposobów leczenia jesiennego przeziębienia. Z bezprzewodową klawiaturą PC-ta nie rozstajemy się nawet wówczas, gdy chcemy wyjechać na egzotyczne wakacje.