Własna firma? To możliwe!

Koparka gąsienicowa
Fundusze unijne na rozwój firmy to droga z przeznaczeniem dla tych, którzy są zdeterminowani by powołać do życia działalność gospodarczą lub zadbać o rozwój już firmy mającej już pewien staż na rynku, jednak nie mają na ten cel wystarczająco dużo własnych środków. Przy finansowym wsparciu ze źródeł zewnętrznych o wiele łatwiej jest zrealizować przedsiębiorcom swój plan.

Obecnie rynek budowlany w dużej mierze funkcjonuje na zasadzie zleceń i przetargów budowlanych. Często jednak, wymagania są bardzo wysokie, stąd nie każda firma ma problem z „przebiciem się” na rynku pracy.
Firmy takie mogą starać się o fundusze na nowy lub używany sprzęt budowlany (szerzej pod adresem http://cleo-polska.pl/s-145-zrywka-lancuch-zrywkowy-i-akcesoria/) czy ładowarki teleskopowe.
Ładowarka
Źródło: www.flickr.com

Posiadając owe maszyny możemy liczyć na ekspansywny rozwój działalności. Popyt na koparki, minikoparki cały czas wzrasta, szczególnie w Lublinie, a o przedsiębiorcę, który gwarantuje satysfakcję Klienta nie jest łatwo. Wyjątkiem jest wyjątkowa firma.

Prowadząc firmę budowlaną , możemy także zarabiać na maszynach w miesiącach, kiedy nie mamy właśnie zleceń. Czyli wypożyczać sprzęt, w miesiącach kiedy sami go nie używamy, za rozsądne stawki, mimo to cały czas dla nas opłacalne. Ładowarka – więcej szczegółów – teleskopowa Lublin dzięki swym niewielkim gabarytom pozwoli na szybkie wykonanie prac ziemnych w większości domostw.

Pamiętajmy jednak, że samo przyznanie dotacji nie upoważnia nas do zaniechania wypełniania obowiązków nałożonych przez instytucję dofinansowującą. Najbardziej istotny, to obowiązek utrzymania działalności gospodarczej przez okres nie krótszy niż 12 miesięcy od dnia założenia w naszym przypadku firmy budowlanej, pod rygorem obowiązku dokonania zwrotu otrzymanych środków razem z odsetkami.

Mimo wielu obaw i odpowiedzialności z jaką wiąże się własna działalność spora liczba osób podąża tą ścieżką z przekonaniem o jego sukcesie.
I jest to odpowiednia postawa, albowiem popyt na usługi budowlane nieustannie idzie w górę. Zwłaszcza , że w sezonie mają miejsce remonty i budowy nowych budynków w tym domów prywatnych. Prace zaczynają się od robót ziemnych, w związku z tym jest zapotrzebowanie na koparki gąsienicowe czy inne maszyny budowlane. Warto też wejść we współpracę z firmami, które już działają. Rekomendujemy pana Damiana.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes