Wspaniałe rozwiązania do kontrolowania przesyłu pism w firmie

Dokumenty
Wiadome jest, że w obecnym świecie nieustannie ma się styczność z rozmaitymi dokumentami. Pomimo postępującej mechanizacji i postępie komputerowemu, wciąż większość z tych dokumentów występuje w wersji drukowanej. Wersje komputerowe dokumentów obecnie ciągle są rzadkością, przynajmniej w Polsce. Faktury są w posiadaniu ludzi i występują w formie dowodów tożsamości, faktur, umów i innych. Jednak największa ilość dokumentów drukowanych znajduje się w firmach.

Dokumenty
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Obieg faktur w firmach jest uzależniony od rozmiarów firmy oraz od jego specyfiki. Im większe przedsiębiorstwo, tym większa ilość faktur. Im większa ich ilość z kolei, tym trudniejsze staje się porządkowanie i zarządzanie nimi. Często jest sytuacja, że w przedsiębiorstwie panuje chaos, faktury nie docierają na miejsce przeznaczenia lub giną. Żeby temu zapobiec, stworzono rozmaite rozwiązania, wykorzystujące nowoczesne technologie.

Rozwiązania dla firm
Istnieje wiele rozwiązań, kierowanych do przedsiębiorstw, które mają na celu usprawnić wymianę danych za pośrednictwem dokumentów papierowych i elektronicznych. Część z nich wykorzystywana jest na skalę międzynarodową. Kofax współpracuje z Efematic i jest firmą, działającą od ponad dwudziestu lat.

Mały podatnik czyli kto?
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Oferuje przedsiębiorstwom rozwiązania dotyczące wymiany faktur. Zastosowanie takich narzędzi umożliwia znaczne przyspieszenie przepływu informacji w przedsiębiorstwie. Istnieje ponadto duża liczba innych tego typu narzędzi, dostępnych także dla Polaków. Jednym z nich jest projekt o nazwie SI-FLOW, składający się z różnych części.

Zalety
Pomysły takie mają sporo korzyści. Podstawową jest wspomniane już wcześniej przyspieszenie i usprawnienie przepływu danych. Ma to tym większe znaczenie w przypadku wielkich firm, gdzie obieg faktur kosztowych i innych jest zwiększony, a z tego wynika zwiększone niebezpieczeństwo zagubienia lub pomylenia faktur. Jeżeli korzysta się z dostawcy o dużej tradycji, zaufanie do jego narzędzi wzrasta. Pewność niezawodności wprowadzonego programu jest także bardzo istotna. Takie założenia spełnia przykładowo partner Kofax. Z tego względu wykorzystywany jest on przez dużą liczbę przedsiębiorstw na całym świecie, a są to przedsiębiorstwa o bardzo różnych obszarach zainteresowania.

Źródło: Efematic.pl

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes