Tag Archives: WWW

Kim jest tajemniczy klient?

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy satysfakcji w zespół splatających się usług i korzyści. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych marek, realizując szczegółowe analizy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie przedsiębiorstwa, by dowiedzieć się, jakie są ich mocne i słabe strony oraz okazje i ryzyka pod kątem możliwości rynkowych konkurentów.

Badania marketingowe z udziałem tajemniczego klienta

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę splatających się usług oraz korzyści. Świadczymy usługi dla największych marek, realizując szczegółowe testy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca realizujemy setki badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by dowiedzieć się, jakie są ich silne i słabe strony oraz okazje i zagrożenia pod kątem możliwości bezpośrednich konkurentów.

Gdy bank nie może nam udzielić pożyczki – inne metody pozyskania środków pieniężnych

Żyjemy w czasach gdzie ogromnie ważne jest to co posiadamy. Niestety, często ludzie oceniają nas przez to co mamy. Liczy się świetny pojazd, najnowocześniejszy aparat telefoniczny lub całkiem nowe meble co pewien czas. To wszystko niestety kosztuje, lecz nie zawsze jesteśmy w stanie poradzić sobie z takimi wymaganiami z prywatnej kieszeni.

Tematy odnoszące się do internetu, które lepiej poznać. Czy są znane powszechnie?

Jak słyszymy słowo: “internet”, o jakich rzeczach myślimy? Może być to dużo różnych myśli, jakie są bardziej lub mniej istotne pod różnymi względami. Mogą to być media społecznościowe, z których korzysta bardzo dużo osób, będą to interesujące strony w internecie, a może głównie znajomości, ponieważ dziś, jak nigdy wcześniej, utrzymujemy tak relacje. Istnieją jednak pojęcia, o jakich nie słyszy się na co dzień, ale które także odnoszą się do wcześniejszego zagadnienia.

Co nowego w internetowym świecie? Przegląd nowości świata on line.

Nie ma chyba człowieka, który nie słyszałby o czwartym medium – sieci www. Wiele osób, nawet jeśli nie posługuje się swobodnie wyszukiwarką i nie przerzuca się z karty na kartę mailując, poszukując informacji i słuchając przy tym audycji radia internetowego, wie, iż to medium niesamowicie przydatne i równie pochłaniające.

Badania marketingowe i ich typy

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę łączących się usług oraz zalet. Pracujemy dla najpopularniejszych marek, wdrażając szczegółowe badania jakości obsługi klienta. Każdego miesiąca realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, analiz form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony, a także szanse i zagrożenia na tle bezpośrednich konkurentów.

W jaki sposób przygotować przyjazną stronę www?

Niby stron www jest od zatrzęsienia: jednakże zdecydowana większość nie jest poprawnie zrobiona. Pół biedy jeśli no przynajmniej rzeczywistość jest taka, że tego typu strona oferuje ludziom znakomitą jakość treści. Jednakowoż wszyscy dobrze wiemy, iż istnieją strony słabe pod autentycznie każdym względem. Co jak co, lecz nigdy nie możemy wypuszczać do Sieci kiepskiego dzieła.