Tag Archives: WWW

W jaki sposób przygotować przyjazną stronę www?

Niby stron internetowych jest od zatrzęsienia: jednak zdecydowana większość nie jest poprawnie przygotowana. Pół biedy jeżeli przynajmniej jest tak, że tego typu stronka może zaoferować ludziom świetną jakość treści. Jednak wszyscy świetnie wiemy, iż są strony kiepskie pod dosłownie każdym względem. No co jak co, lecz w żadnym wypadku nie powinniśmy puszczać do globalnej wioski byle czego.

Gdy bank nie może nam udzielić pożyczki – inne metody pozyskania środków pieniężnych

Żyjemy w czasach gdzie ogromnie ważnym jest to co posiadamy. Niestety, często ludzie oceniają nas poprzez to co mamy. Liczy się godziwy pojazd, nowoczesny aparat telefoniczny lub zupełnie nowe meble co pewien okres. To wszystko niestety kosztuje, a nie zawsze jesteśmy w stanie dać radę sobie z takimi wymaganiami z prywatnej kieszeni.

Cenna wiedza z Internetu

W Internecie można aktualnie znaleźć informacje na prawie każdy temat (np. prawo, gospodarka, motoryzacja, moda, architektura, biznes).

Badania marketingowe z udziałem tajemniczego klienta

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę łączących się usług i zalet. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, wdrażając szczegółowe analizy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony, a także szanse i ryzyka pod kątem możliwości rynkowych konkurentów.

Tematy odnoszące się do internetu, które lepiej poznać. Czy są znane powszechnie?

Kiedy słyszymy wyrażenie: “internet”, o czym myślimy? Może być to wiele różnych myśli, które są bardziej lub mniej ważne pod różnymi względami. Mogą to być media społecznościowe, z których korzysta bardzo dużo ludzi, będą to ciekawe strony w internecie, a może głównie znajomi, ponieważ obecnie, jak nigdy wcześniej, utrzymujemy w taki sposób relacje. Istnieją jednak pojęcia, o których nie słyszymy za często, ale które również odnoszą się do wcześniejszego zagadnienia.

Co nowego w internetowym świecie? Przegląd nowości świata on line.

Nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby o najsilniejszym medium – sieci www. Wiele osób, nawet jeżeli nie posługuje się swobodnie wyszukiwarką i nie przerzuca się z karty na kartę wysyłając maile, szukając informacji i słuchając przy tym audycji radia internetowego, wie, iż to ”miejsce” niesamowicie pomocne i bardzo wciągające.

Untitled

Doskonałe opcje, bazujące na usłudze takiej jak oddłużanie, docierają do niesamowicie rozbudowanego grona odbiorców. Sami zainteresowani preferują szczególnie korzystne cenowo opcje, by mieć pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy. Opcji do wyboru jest wiele, wystarczy tylko nauczyć się z nich dobrze korzystać. Jesteśmy do Państwa usług w każdym momencie, więc warto już na początku dokładnie określić swoje preferencje oraz wymogi, by wybrać najlepszą propozycję.