Tag Archives: wybrzeże

Pieniny – odpowiednie na wszystkie sezony w roku

Obecnie mamy bardzo dużo różnych opcji wyjazdu na urlop. Możemy wybrać się w przeprawę po USA, nabywając tani bilet do Chicago. Mamy możliwość wyskoczyć na nastrojowy weekend do Paryża, korzystając z wyprzedaży linii lotniczych. Jeśli chodzi o Polskę, ogromną popularnością cieszy się morze Bałtyckie oraz Pojezierze Mazurskie, ze względu na możliwość kąpieli wodnej. Lecz jeśli naprawdę chcesz wypocząć, najlepsze będą Pieniny, nie tylko na wakacje.

Wczasy w ostatnim momencie

Lato 2014 jest już od paru tygodni. Jeżeli nie zdecydowałeś się jeszcze na żaden urlopowy wyjazd, nie przejmuj się! Wiele biur podróży oferuje wczasowiczom podróże last minute – zazwyczaj sporo mniej kosztowne od tych normalnych.

Wsłuchaj się w szum morza, poczuj siłę miast , nasyć się kolorami natury, uwolnij wyobraźnię poszukiwacza

Ciepły piasek, parasol i leżak… Nadchodzi lato. Aura urlopowego relaksu powoduje, że coraz chętniej zastanawiamy się gdzie jechać nad morze? Polska to kraj niezwykły, obdarowany cudownymi i różnorodnymi krajobrazami.

Gdzie lepiej jest wyjechać na wakacje czy ferie, do jakiegoś krajowego kurortu czy gdzieś w innym kraju.

Co roku wiele osób musi podjąć wybór, gdzie spędzać swoje ferie czy wakacje. Do wyboru jest przede wszystkim nasz kraj, z jednej strony bardzo piękny, a z drugiej mający mnóstwo denerwujących rzeczy. Przykładowo latem cały czas ogromnym zainteresowaniem cieszą się wakacje nad Morzem Bałtyckim. Jednak często trafiają się tu problemy z brakiem pogody, wiele osób będzie też narzekać na strasznie wysokie ceny i wszechobecną komercję.

Czym przyciąga turystów Rewal? Czemu opłaca się pojechać w ten rejon naszego wybrzeża? Czy będzie to dobre miejsce na wyjazd z dziećmi?

wyjazd nad morze to nie jedynie wylegiwanie się na plaży. Dobrze jest zmobilizować się, by lepiej poznać okolicę, aniżeli jedynie z perspektywy leżaka na plaży.
Przykładowo, kiedy jedziemy do Rewala, to warto wcześniej sprawdzić co dana okolica może zaoferować.

Rodos – doskonałe miejsce na wakacje

Wśród należących do Grecji wysp jedną z najliczniej odwiedzanych przez osoby udające się na urlop jest leżąca na Morzu Egejskim wyspa Rodos. Na odwiedzających wyspę miłośników Grecji czeka mnóstwo atrakcji: wypełnione piaskiem plaże, pochodzące ze starożytności zabytki i przepiękna przyroda.

Malownicze miejsca w Egipcie

Nie każdy, kto marzy o wyjeździe na urlop w piękne i ciepłe miejsce planuje to przez długie miesiące. Jest całkiem sporo osób, które korzystają z ofert last minute. Od wielu lat bardzo popularne są takiego typu wyjazdy. Najzwyczajniej w świecie pakuje się plecak i w przeddzień urlopu wybiera się kraj, do którego chcemy pojechać. Wybór zwykle jest wielki. Naturalnie najwięcej ofert jest do najczęściej wybieranych przez nas krajów. Nie ma problemu by znaleźć wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji albo Egiptu.