Tag Archives: wybrzeże

Czym przyciąga turystów Rewal? Czemu opłaca się pojechać w ten rejon naszego wybrzeża? Czy będzie to dobre miejsce na wyjazd z dziećmi?

wyjazd nad morze to nie jedynie leżenie na plaży. Warto zmobilizować się, aby lepiej poznać okolicę, aniżeli jedynie z perspektywy leżaka na plaży.
Przykładowo, kiedy jedziemy do Rewala, to warto przed wyjazdem sprawdzić co konkretna okolica ma do zaoferowania.

Czy nad polskim morzem są miejsca, do których warto się wybrać? A może kwatery Jantar?

Dość lubianym miejscem do spędzania wolnego czasu, zarówno dla Polaków, a także osób z zagranicy bywa bałtyckie morze. Pomimo tego, że w Grecji woda jest krystalicznie czysta i bardzo ciepła, większość osób decyduje się na wyjazd w czasie wakacji nad Bałtykiem.

Pieniny – odpowiednie na wszystkie sezony w roku

Współcześnie mamy mnóstwo ciekawych opcji wyjazdu na wakacje. Możemy wybrać się w przeprawę po USA, nabywając niedrogi bilet do Chicago. Mamy możliwość wyskoczyć na nastrojowy weekend do Rzymu, korzystając z promocji przewoźników lotniczych. Jeśli chodzi o Polskę, największą popularnością cieszy się morze Bałtyckie a także Pojezierze Mazurskie, ze uwagi na opcję kąpieli wodnej. Jednak jeśli naprawdę pragniesz wypocząć, najciekawsze będą Pieniny, nie tylko na lato.

Rodos – doskonałe miejsce na wakacje

Wśród należących do Grecji wysp jedną z tłumnie odwiedzanych przez turystów jest znajdująca się na Morzu Egejskim wyspa Rodos. Na przybywających na wyspę miłośników Grecji czeka mnóstwo atrakcji: urokliwe plaże, stare zabytki i fascynująca przyroda.

Gdzie lepiej jest wyjechać na wakacje czy ferie, do jakiegoś krajowego kurortu czy gdzieś w innym kraju.

Co roku wielu ludzi staje przed wyborem, gdzie spędzać swoje wakacje czy ferie. Do wyboru przede wszystkim będzie nasz kraj, z jednej strony przepiękny, a z drugiej mający mnóstwo denerwujących rzeczy. Na przykład latem cały czas ogromnym zainteresowaniem będą się cieszyć wakacje nad Bałtykiem. Jednak bardzo często bywają tu kłopoty z brakiem pogody, wielu ludzi będzie też narzekać na wysokie ceny i ogromną komercję.

Wsłuchaj się w szum morza, poczuj siłę miast , nasyć się kolorami natury, uwolnij wyobraźnię poszukiwacza

Miękki piasek, parasol i leżak… Nadchodzi letnia pora. Aura wakacyjnego relaksu sprawia, że coraz chętniej myślimy gdzie jechać nad morze? Polska to kraj niezwykły, obdarowany pięknymi i różnorodnymi krajobrazami.

Wczasy w ostatnim momencie

Lato 2014 trwa już od paru tygodni. Jeśli nie zdecydowałeś się jeszcze na żaden wakacyjny wyjazd, nic straconego! Mnóstwo agencji wczasowych oferuje podróżnikom podróże last minute – zazwyczaj sporo tańsze od tych tradycyjnych.