Tag Archives: wybrzeże

Wczasy w ostatnim momencie

Lato 2014 trwa już od paru tygodni. O ile nie postawiłeś jeszcze na żaden urlopowy wyjazd, nie przejmuj się! Wiele biur wczasowych oferuje podróżnikom podróże last minute – zwykle o wiele mniej kosztowne od tych standardowych.

Malownicze miejsca w Egipcie

Nie każdy, kto decyduje się wyjechać na urlop w ładne i ciepłe miejsce obmyśla to przez kilka miesięcy. Jest duża grupa osób, które uwielbiają oferty last minute. Od dłuższego czasu bardzo popularne są takiego typu wyjazdy. Po prostu pakuje się walizki i w przeddzień urlopu wybiera się miejsce, do którego chcemy się wybrać. Wybór zazwyczaj jest wielki. Oczywiście największa liczba ofert jest do najczęściej wybieranych przez nas krajów. Nie ma problemu by wyszukać wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji lub Egiptu.

Czy nad polskim morzem są miejsca, do których warto się wybrać? A może kwatery Jantar?

Niesamowicie lubianym miejscem do przebywania w trakcie urlopu, zarazem dla rodaków, a także osób z zagranicy stało się polskie morze. Pomimo tego, iż we Włoszech woda jest bardzo czysta i bardzo ciepła, gro osób rozważa wyjazd w czasie urlopu nad polskim morzem.

Czym przyciąga turystów Rewal? Czemu opłaca się pojechać w ten rejon naszego wybrzeża? Czy będzie to dobre miejsce na wyjazd z dziećmi?

wyjazd nad morze to nie jedynie leżenie na plaży. Warto zmobilizować się, aby lepiej poznać okolicę, aniżeli jedynie z perspektywy leżaka na plaży.
Przykładowo, kiedy jedziemy do Rewala, to warto przed wyjazdem sprawdzić co konkretna okolica ma do zaoferowania.

Pieniny – odpowiednie na wszystkie sezony w roku

Współcześnie mamy mnóstwo ciekawych opcji wyjazdu na wakacje. Możemy wybrać się w przeprawę po USA, nabywając niedrogi bilet do Chicago. Mamy możliwość wyskoczyć na nastrojowy weekend do Rzymu, korzystając z promocji przewoźników lotniczych. Jeśli chodzi o Polskę, największą popularnością cieszy się morze Bałtyckie a także Pojezierze Mazurskie, ze uwagi na opcję kąpieli wodnej. Jednak jeśli naprawdę pragniesz wypocząć, najciekawsze będą Pieniny, nie tylko na lato.

Rodos – doskonałe miejsce na wakacje

Wśród należących do Grecji wysp jedną z tłumnie odwiedzanych przez turystów jest znajdująca się na Morzu Egejskim wyspa Rodos. Na przybywających na wyspę miłośników Grecji czeka mnóstwo atrakcji: urokliwe plaże, stare zabytki i fascynująca przyroda.

Gdzie lepiej jest wyjechać na wakacje czy ferie, do jakiegoś krajowego kurortu czy gdzieś w innym kraju.

Co roku wielu ludzi staje przed wyborem, gdzie spędzać swoje wakacje czy ferie. Do wyboru przede wszystkim będzie nasz kraj, z jednej strony przepiękny, a z drugiej mający mnóstwo denerwujących rzeczy. Na przykład latem cały czas ogromnym zainteresowaniem będą się cieszyć wakacje nad Bałtykiem. Jednak bardzo często bywają tu kłopoty z brakiem pogody, wielu ludzi będzie też narzekać na wysokie ceny i ogromną komercję.