Tag Archives: wybrzeże

Czy nad polskim morzem są miejsca, do których warto się wybrać? A może kwatery Jantar?

Niesamowicie powszechnym zaciszem do przebywania w trakcie wolnego czasu, zarazem dla Polaków, a także obcokrajowców bywa polskie morze. Mimo faktu, że we Włoszech woda jest krystalicznie czysta i bardzo gorąca, większość ludzi decyduje się na wyjazd w czasie wakacji nad Bałtykiem.

Czym przyciąga turystów Rewal? Czemu opłaca się pojechać w ten rejon naszego wybrzeża? Czy będzie to dobre miejsce na wyjazd z dziećmi?

wyjazd nad morze to nie jedynie leżenie na plaży. Warto zmobilizować się, aby lepiej poznać okolicę, aniżeli jedynie z perspektywy leżaka na plaży.
Przykładowo, kiedy jedziemy do Rewala, to warto przed wyjazdem sprawdzić co konkretna okolica ma do zaoferowania.

Pieniny – odpowiednie na wszystkie sezony w roku

Współcześnie mamy mnóstwo ciekawych opcji wyjazdu na wakacje. Możemy wybrać się w przeprawę po USA, nabywając niedrogi bilet do Chicago. Mamy możliwość wyskoczyć na nastrojowy weekend do Rzymu, korzystając z promocji przewoźników lotniczych. Jeśli chodzi o Polskę, największą popularnością cieszy się morze Bałtyckie a także Pojezierze Mazurskie, ze uwagi na opcję kąpieli wodnej. Jednak jeśli naprawdę pragniesz wypocząć, najciekawsze będą Pieniny, nie tylko na lato.

Rodos – doskonałe miejsce na wakacje

Wśród należących do Grecji wysp jedną z tłumnie odwiedzanych przez turystów jest znajdująca się na Morzu Egejskim wyspa Rodos. Na przybywających na wyspę miłośników Grecji czeka mnóstwo atrakcji: urokliwe plaże, stare zabytki i fascynująca przyroda.

Gdzie lepiej jest wyjechać na wakacje czy ferie, do jakiegoś krajowego kurortu czy gdzieś w innym kraju.

Co roku wielu ludzi staje przed wyborem, gdzie spędzać swoje wakacje czy ferie. Do wyboru przede wszystkim będzie nasz kraj, z jednej strony przepiękny, a z drugiej mający mnóstwo denerwujących rzeczy. Na przykład latem cały czas ogromnym zainteresowaniem będą się cieszyć wakacje nad Bałtykiem. Jednak bardzo często bywają tu kłopoty z brakiem pogody, wielu ludzi będzie też narzekać na wysokie ceny i ogromną komercję.

Wsłuchaj się w szum morza, poczuj siłę miast , nasyć się kolorami natury, uwolnij wyobraźnię poszukiwacza

Miękki piasek, parasol i leżak… Nadchodzi letnia pora. Aura wakacyjnego relaksu sprawia, że coraz chętniej myślimy gdzie jechać nad morze? Polska to kraj niezwykły, obdarowany pięknymi i różnorodnymi krajobrazami.

Wczasy w ostatnim momencie

Lato 2014 trwa już od paru tygodni. Jeśli nie zdecydowałeś się jeszcze na żaden wakacyjny wyjazd, nic straconego! Mnóstwo agencji wczasowych oferuje podróżnikom podróże last minute – zazwyczaj sporo tańsze od tych tradycyjnych.