Tag Archives: wydajność

Kłopoty, jakie się pojawiają przy bardziej dynamicznym rozwoju firm, jakie będzie znaczenie właściwego zarządzania zespołem pracowników.

Zakładając firmę duża część właścicieli na początku bardzo dużo pracuje samemu, z czasem być może pojawiają się pierwsi zatrudnieni. Na dalszych etapach wzrostu jest ich znacznie więcej, aż w pewnym momencie dochodzi się do sytuacji, gdy dotychczasowe techniki zarządzania przestają spełniać swoje zadanie.

Czym jest Mystery Shopping? Klarujemy obiekcje o zawodzie „tajemniczego klienta”.

Mystery Shopping to forma oceny stanu obsługi klienta w sposób dyskretny i fachowy. Ilekroć dociera do interakcji pomiędzy klientem i sprzedawcą, pojawia się czas dla Tajemniczego Klienta. Podłożem określenia takich działań terminem Mystery Shopping jest zjawisko, że Klienci Testowi mają obowiązek obiektywnego przeprowadzania badań bez przyciągania atencji lub narzucania na obsłudze kolejnego lub specjalnego – w zestawieniu z pozostałymi klientami – traktowania.

Zwiększyć wydajność swojego przedsiębiorstwa: lecz jak?

Zapewne nieustanne czytanie artykułów dotyczących wydajności nie powiększy jej z automatu, lecz można w sumie powiedzieć, że i tak tego typu wiedza mimo wszystko jest wielce wartościowa, mogąca dać naprawdę niemało. Zapamiętajmy jedną kwestię: w żadnym przypadku nie jest tak, iż akurat samo mówienie o wzroście wydajności jest w stanie dać jakieś efekty. Jednakowoż można powiedzieć, że w większości przypadków akurat wiedza teoretyczna także daje całkiem dużo.

Systemy zarządzania firmą

W nowoczesnej jednostce rządzenie relacjami z nabywcą, także wszechstronna obsługa jednostki jest podstawą aktywności. Oprogramowanie dla przedsiębiorstw to duża funkcjonalność oprogramowania jaka powoduje, że kierowanie w wielu specjalnościach jest o wiele łatwiejsze. Takie oprogramowanie to zogniskowany skład części i aplikacji obsługujących różnorodne obręby aktywności jednostki, to znaczy zarządzanie, fakturowanie, rachunkowość, archiwizację danych, obsługę ewidencji stanów magazynowych.

Producent kontraktowy brak konkurencji, gwarancja dyskrecji a także branżowa wiedza i doświadczenie

Trwająca niekorzystna sytuacja gospodarcza, wpływa na położenie przedsiębiorstw funkcjonujących w Polsce, dotyczy to także branży Automotive. Aby wzmóc swoją efektywność i sprawdzać koszty, korporacje z tego sektora decydują się na wprowadzanie elastycznych form rekrutacji.

Lean Management czyli jak skutecznie ulepszyć wyniki w pracy

Bezkonkurencyjność współczesnego przedsiębiorstwa przede wszystkim zależy od wiedzy kadry zarządzającej. Tymczasem dobre przywództwo niekiedy nie wystarcza. Wtedy trzeba wdrożyć stosowne procedury, dzięki którym usprawni się działanie przedsiębiorstwa. Rzecz jasna firmę współtworzą przede wszystkim osoby, którzy w niej pracują, ale także takie elementy jak produkty oraz cały proces zarządzania. Aby znacząco poprawić wydajność firmy należy podejść do zagadnienia kompleksowo.