Tag Archives: wynagrodzenie

Z jakich powodów warto raz na pewien czas uczestniczyć w kursach z zakresu tzw. kompetencji miękkich

Doradcy zawodowi, a także i przełożeni są zgodni w jednej kwestii, a mianowicie: systematycznie odbywane kursy podnoszą umiejętności podwładnych, a ich motywacja w pracy w znacznym stopniu rośnie, co oczywiście nie pozostaje bez jakiegokolwiek znaczenia dla zakładu, w którym pracują. Ta zasada dotyczy zarówno pracowników siedzących za biurkiem, jak i elektryków pracujących w halach zakładowych. Szkoli się zarówno kadra kierownicza, jak i personel pomocniczy.

Jakie są rodzaje wywiadów oraz jak wiele zarabia dobry copywriter?

W artykule poruszymy aktualnie trzy ważkie kwestie, które często zaprzątają umysły wielu osób. A więc jakie rodzaje wywiadów możemy wyróżnić, jak dużo zarabia copywriter oraz gdzie wolno znaleźć sklepy akceptujące bitcoiny.

Czy zaznaczymy jak zwolnić pracownika? – parę porad

Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych daje odpowiedzi na wszystkie nasze wątpliwości

Musimy zaznaczyć, że w każdej sferze funkcjonowania spotykamy się z podatkami, które odciągane będą od naszej wypłaty, ale też naliczane są w momencie korzystania z przeróżnych usług i nabywania różnorakich produktów.

Zobowiązania pracodawcy wobec pracownika

W swojej pracy czujesz się bezpieczny i dowartościowany. Otrzymujesz właściwe, możesz liczyć na regularnie opłacane składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i należytą opiekę medyczną. Pracodawca ma świadomość, że pragniesz być także rodzicem, więc bez problemu łączysz obowiązki służbowe z życiem prywatnym. Niemożliwe?

Powołanie spółki cywilnej

O tym jak bardzo potrzebne są firmy sprzątające, mieliśmy okazję przekonać się w ostatnich latach. Kto przeważnie korzysta z ich usług?
Zwykle firmy różnorodnych branż, które chcą powierzyć utrzymanie porządku profesjonalnej firmie. Wtedy dbają o swój czas i pieniądze, a jednocześnie mogą przeznaczyć całą energię na kreatywną pracę.

Przedsiębiorstwa zajmujące się doradztwem personalnym – czy powinno się je wynajmować?

Liczni przedsiębiorcy, zresztą niekoniecznie oni, myślą nad tym, czym jest payroll. Odpowiedź na tą zagwozdkę można skrócić do stwierdzenia, że dotyczy on pieniędzy. Warto jednakże powiększyć tą regułkę, gdyż posiada ona sporo niezwykle ważnych elementów.

Relacje łączące różne osoby jako bardzo istotny element branży handlowej

Praca w handlu jak również w branży marketingowej nie należy do najprostszych – bardzo dużo bowiem uzależnione jest od kontaktów, które specjalista tworzy z odbiorcą. To od sposobu, w jaki zatrudniony w handlu, czy też marketingu traktuje klienta zależy, czy klient ten skorzysta ponownie z usług firmy.