Wynajem autobusów na większe przejazdy

nowoczesny pomarańczowy bus
Firma transportowa Filip Kowalski sp z o o realizuje przewozy osób regularnymi kursami autokarowymi które łączą naszą miejscowość z paroma najbardziej popularnymi miasteczkami, ze stolicą, z Krakowem, Gdynią, z Rzeszowem, z Poznaniem, Łebą, Wisłą itd.

nowoczesny pomarańczowy bus
Przejazdy są prowadzone nadzwyczaj luksusowymi autokarami z logo Mercedes, z kontrolą temperatury, układem kamer. Podróże dokonywane są wedle rozkładu osiągalnego u naszych pracowników. Zwykła częstotliwość odjazdów na liniach wynosi plus minus 5 autobusów na godzinę, co przynosi zwykły termin wyczekiwania na odjazd 12 minut. Prócz tego nasza firma proponuje Państwu wynajem autokarów zachodniopomorskie. Naszą klientelą bywają również osoby fizyczne szukające możności wyjazdu na przykład na uroczystości weselne lub spotkania rodzinne itp.. Polecamy także wycieczki dla grup, także tych niewielkich grup (minimalnie 8 osób) dla przykładu na letnie wypady jak też ferie zimowe, wypady na narty. Naturalnie na życzenie klienta damy do dyspozycji autobus z większą liczbą miejsc.

Autokar wycieczkowy
Autor: mdc LEROY
Źródło: http://www.flickr.com
Proponujemy też kursy dla organizatorów na tak zwane zielone szkoły, kolonie. Wynajmujemy autokary też w przejazdy zagraniczne na przykład do: Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Holandii, Portugalii oraz Hiszpanii. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zorganizować także stały przewóz pracowników do nieomal wszystkich państw UE. Sugerujemy też wynajem autokarów na różnego rodzaju przejazdy poza granice państwa, wycieczki objazdowe. Dysponujemy wykwalifikowanymi pracownikami, którzy umożliwią wygodny wyjazd każdej pielgrzymce. Nasi kierowcy dołożą wszelkich starań by wycieczka upłynęła w dobrej atmosferze i luksusowo. Zgodnie z obowiązującą ustawą na kursach długich autokar (autokar na wycieczkę) prowadzony jest na przemian przez 2 kierowców. Podróż odbywa się z przepisowymi postojami. Wszystkie nasze autokary są dodatkowo wyposażone w wolny dostęp do sieci internetowej. Cennik wynajmu busów można sprawdzić na w naszym serwisie internetowym albo pod adresem firmy. Na naszej stronie internetowej można ujrzeć również opinie odbiorców naszych usług. Opłaty za wynajem autokarów już od 1,80 PLN za kilometr. Do wymienionej ceny trzeba dodać cenę noclegu prowadzących pojazd gdyby wyjazd był kilkudniowy. Mamy nadzieje, że nasi klienci będą zadowoleni. Dla stałej klienteli mamy nadzwyczaj korzystne rabaty i zniżki w zależności od długości przebytej trasy jak też wielkości wynajmowanego pojazdu.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes