Wczasy na innym kontynencie – który kraj opłaca się wybrać?

Wielu z nas często podróżuje samolotami. Przecinamy Europę, wybierając się na urlop, wizytując przyjaciół, robiąc interesy. Lecz sporo z nas coraz chętniej wybiera odległe ziemie jako cel urlopowy. Tajlandia jest ostatnio bardzo modna, co niektórzy nawet udają się w rejony obu Ameryk. Co się nam mocniej opłaca? Podróż za pośrednictwem lokalnego biura wycieczkowego, czy np.

Dominikana

Źródło: pixabay.com

Dominikana z Niemiec, mniej kosztownie lecz z dużą liczbą formalności? Jak wiadomo, wypoczynki w Ameryce Południowej do tanich nie należą, szczególnie jeśli pragniemy tam się wybrać z Polski. Mimo to, znajdziemy bardzo dużo ofert do Peru >>> last minute peru czy Argentyny, na które przecież nie każdy może sobie pozwolić. Mimo mnogich rabatów, koszta biur wycieczkowych nijak się mają do tych zagranicznych, gdzie, np. Kuba z Niemiec jest tańsza wielokrotnie. Lecz pomimo tego, majętne persony, zwłaszcza te podróżujące z pociechami, gustują na polskich przewoźnikach. Udają się do agencji, przeglądają katalogi, wybierają miejsca, apartamenty z opcją all inclusive. Mają pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, nie potrzebują się kłopotać, że będą mieli trudności z noclegiem. Mało tego, na miejscu przeznaczenia będzie na nich oczekiwał rezydent mówiący po polsku. Z kolei młodzi podróżnicy coraz chętniej planują na własną rękę. Znany jest im język angielski, z tego powodu bez problemu odnajdują tańsze loty, na przykład Dominikana z Niemiec, ze stołecznego lotniska, to koszt rzędu stu euro. A dojazd do tej stolicy jest bardzo sprawny niemal z każdego dużego miasta w kraju. Sprawdź także: Dominikana – wyloty (w ofercie wyloty z niemiec) z Niemiec. Z kolei nocleg już na miejscu, to również żaden problem. Istnieje sporo międzynarodowych witryn na których można odszukać hotele na drugim końcu świata. Robimy za pomocą tego portalu rezerwację, opłacamy zaliczkę i o nic nie musimy się martwić. Już na miejscu bez kłopotu zorganizujemy sobie czas – znajdziemy mnóstwo przewodników mówiących po angielsku, gdyż wielu Amerykanów odwiedza te rejony.

podróże

Źródło: pixabay.com

Z kolei jeżeli interesuje nas Kuba z Niemiec, możemy wykupić opcję gotowej wycieczki u berlińskiego agenta. Więcej na ten temat: Kuba wyloty. Wycieczka do Ameryki Płd. w obecnych realiach nie jest większą przeprawą. Znajdziemy wiele ułożonych ofert bezpośrednio z Polski, które zapewnią nam fantastyczne momenty – niestety po wygórowanej cenie. Jeżeli chcemy zaoszczędzić, możemy samodzielnie zaaranżować sobie podróż, nabywając lot z berlińskiego lotniska i rezerwując hotel przez internet.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes