Z jakich przyczyn warto dokonywać inwestycji w programy lojalnościowe?

sale
Jak dziś postrzega się lojalność? Lojalność ma wydźwięk pozytywny, to słowo kojarzące się z szczerością i z jakiegoś rodzaju dobrem. Czym więc są w takim razie programy lojalnościowe? Otóż programy lojalnościowe w prosty sposób sprawiają, że zostajemy wierni określonym producentom nieważne czy chodzi o ciuchy czy o coś do zjedzenia.

LoyaltyZen
Kiedy mamy kartę stałego klienta w jednym ze sklepów odzieżowych, to do tego sklepu skierujemy kroki, gdy zależy nam na dobrym płaszczu jesiennym. Kiedy kończą nam się perfumy idziemy do drogerii, która też dała nam taką kartę. Jesteśmy wierni konkretnym markom, bo a) zawsze wszystko było z nimi okej, b) dzięki temu mamy wiele rabatów, o których ludzie kupujący wszędzie nie mogą się starać. To obustronne korzyści. Jednak o dużo więcej niż klient otrzymuje firma.

Programy lojalnościowe – przeczytaj więcej o programy lojalnościowe-> nasza strona – (przeczytaj wiadomości na stronie: ) są genialnym marketingowym zagraniem, które dało możliwość bez dodatkowej promocji pozyskać klientów. Wystarczy, że wstąpimy, do jakiegoś sklepu i zakupimy zakupy, za które rachunek będzie opiewał na wysoką kwotę. Wtedy z automatu wręcz ekspedientka (miła i zadowolona) zaproponuje nam założenie karty stałego klienta, wspomni o zniżkach, powie, że taka karta nic nie kosztuje i już! jesteśmy złapani w sidła. Wiadomo, że są osoby, które nadal będą biegały od sklepu do sklepu nie patrząc na to, że w tym czy innym sklepie mają kartę stałego klienta. Ale spora liczba osób zechce pójść tam gdzie dodatkowo uda jej się coś zyskać. W naszym kraju w wielu centrach handlowych mamy do czynienia z tego typu programami lojalnościowymi, z których coraz entuzjastyczniej korzystamy.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes