Tag Archives: zabytek

Kostka brukowa

Jednym z powszechnie wykorzystywanych rozwiązań w zakresie nawierzchni jest kostka brukowa. W większości przypadków używa się jej na chodnikach i placach, a także na drogach. Bywa wykonana z różnych surowców. Może także posiadać dekoracyjne funkcje. Bruk wykorzystywany jest od setek lat do utwardzania ulic.

Jeżeli myślisz nad wycieczką życia, lecz nie wiesz, jaki kierunek obrać, musisz wyjechać do Azji

Azja jest wyjątkowa. To obszar, który kusi swą historią i dziką naturą. Ciągle nie do końca odkryta, nadal mająca mnóstwo tajemnic, wciąż egzotyczna i wyjątkowa, uwodzi masę turystów. Który kraj wziąć pod uwagę? Gdzie pojechać?

Wakacje dla zdrowia

Na pewno każdy z nas czuje się już zmęczony wiecznym pośpiechem i powszednimi sprawami. Współczesny świat nas nie szczędzi i żyjemy pod wielką presją. W czasie szalejącego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po męczącym dniu do własnego domu, a tam czekają na nas kłopoty z dziećmi. Gdy kładziemy się wreszcie do łóżka, stres nie daje nam usnąć. I znów rankiem budzimy się niewyspani.

Białka Tatrzańska

Jeśli myślisz o wypadzie w Tatry, przemyśl, czy nie warto odwiedzić inną miejscowość niż popularne Zakopane. Podhale chowa w sobie sporo ciekawych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez rodaków. Najlepszym przykładem jest urokliwa Białka Tatrzańska, która leży tylko dwadzieścia km od Zakopanego. Jest to zaciszna i mała wieś górska, która zapewnia mnóstwo atrakcji dla gości.