Tag Archives: zabytek

Wakacje dla zdrowia

Z pewnością każdy z nas jest już znużony wiecznym pośpiechem i powszednimi obowiązkami. Dzisiejszy świat nas nie szczędzi i jesteśmy pod ogromną presją. W dobie światowego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po ciężkim dniu do swojego mieszkania, a tam czekają na nas kłopoty z dziećmi. Kiedy idziemy w końcu do łóżka, stres nie daje nam spać. I znów na drugi dzień budzimy się niewyspani.

Białka Tatrzańska

Jeśli myślisz o wypadzie w Tatry, zastanów się, czy nie warto zwiedzić inne miejsce niż zadeptane Zakopane. Małopolska ma w sobie sporo atrakcyjnych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez Polaków. Najlepszym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która jest położona zaledwie dwadzieścia kilometrów od Stolicy Tatr. Jest to cicha i niewielka wieś wypoczynkowa, która zapewnia mnóstwo atrakcji dla turystów.

Kostka brukowa

Jednym z powszechnie używanych rozwiązań w zakresie nawierzchni jest kostka brukowa. W większości przypadków znajduje zastosowanie na chodnikach i placach, jak również na ulicach. Może być produkowana z zróżnicowanych surowców. Może również mieć dekoracyjne funkcje. Bruk wykorzystywany jest od wielu wieków do utwardzania ulic.

Jeżeli myślisz nad wycieczką życia, lecz nie wiesz, jaki kierunek obrać, musisz wyjechać do Azji

Azja jest wyjątkowa. To obszar, który kusi swą historią i dziką naturą. Ciągle nie do końca odkryta, nadal mająca mnóstwo tajemnic, wciąż egzotyczna i wyjątkowa, uwodzi masę turystów. Który kraj wziąć pod uwagę? Gdzie pojechać?