Lifting? Mamy inne metody na zachowanie młodości

Pielęgnacja skóry jesienią
W końcu nadeszły czasy, w których młodszy wygląd już nie musi kojarzyć się nam tylko ze skalpelem. Znamy bowiem sposoby, które sprawią, iż na nowo pokochamy siebie!

Pielęgnacja skóry jesienią
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Po pierwsze, używajmy serum. Dermatolodzy są zdania, że serum na równi z kremem jest niezbędnym elementem pielęgnacji cery, ponieważ charakteryzuje je wyższe stężenie substancji aktywnych. Nakładamy je pod krem każdego dnia, albo stosujemy jako tymczasową kurację nawilżającą – w zależności od potrzeb skóry.

Po drugie: łączmy techniki i wybierajmy rozwiązania typu kilka w jednym. Jest to możliwe dzięki zabiegom medycyny estetycznej, które łączą rozmaite techniki poprawiające jakość skóry, np. regenerację laserem frakcyjnym czy elektroporację, która pozwala na lepsze wnikanie w skórę składników odżywczych. Laser co2 to – oprócz poprawy jakości skóry – likwidacja blizn pozostałych po przebytym trądziku. Zmarszczki, rozstępy lub nieestetyczne, głębokie pory, w końcu przestaną nam utrudniać normalne funkcjonowanie – odsyłam do tej strony na .

Przyjmuje się, że gdybyśmy zaczęły chronić skórę przed promieniami słonecznymi już będąc dzieckiem i robiły to konsekwentnie do dziś, to uniknęłybyśmy 80 proc. mniej zmarszczek. Mało tego, da się słyszeć opinie, iż gdyby nie oddziaływanie promieni UV, pierwsze zmarszczki ujrzałybyśmy na naszej twarzy dopiero po 60. roku życia. Dlatego wybierajmy krem na dzień z współczynnikiem ochrony przeciwsłonecznej lub stosujmy filtr, np. pod postacią podkładu czy pudru.

ZAMYKANIE NACZYNEK LASEREM VARILITE
Autor: IQ MEDISPA
Źródło: IQ MEDISPA
Podnieśmy opadające powieki. Dobrze namalowana kreska, działa jak optyczny lifting. Kreślimy ją wzdłuż górnej powieki zaś zewnątrz wykańczamy ku górze. Efekt uniesionego oka błyskawiczny!
Zdrowa, młoda cera jest naturalnie zarumieniona. Dlatego w makijażu „odmładzającym” róż powinien obowiązkowo pełnić honorowe miejsce na naszej toaletce. Najlepszy będzie róż w jasnym odcieniu, którym lekko podkreślimy kości policzkowe, niezbyt blisko nosa.
Sport, dieta to wspaniały sposób na zachowanie młodości.

To zrzucenie kilogramów, ale i odkrycie na nowo swej kobiecości. To świadomość, iż robimy coś dobrego nie tylko po to by zmieścić się w swoje stare dżinsy, lecz by by zadbać o swoje zdrowie.

Źródło: http://www.lasertechnik.pl/

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes