Laser oraz elektrokoagulacja zlikwidują popękane naczynka

Likwidacja rozszerzonych naczynek na twarzy jest aktualnie jednym z najpopularniejszych zabiegów przeprowadzanych w gabinetach medycyny estetycznej, ponieważ coraz to więcej osób zmaga się z tzw. pajączkami oraz nawracającym rumieniem.

Jeśli nieestetyczna siatka poszerzonych naczynek na twarzy ciągle się powiększa, a pieczenie skóry jest coraz bardziej intensywne, oznacza to, że musimy skorzystać z serii zabiegów

Wejdź tutaj

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Cuperosa – to trwałe poszerzone naczynia włosowate, które przebijają przez naskórek w postaci „nitek” i większej ilości tworzą czerwoną „pajęczą sieć”. Rozszerzone naczynka (https://www.dermamed.com.pl/oferta/naczynka) mogą pojawić się na każdym typie cery, jednak szczególnie narażona jest skóra cienka, delikatna. Charakterystyczne pajączki najczęściej pojawiają się w okolicy policzków, nosa oraz brody.

Żeby odnaleźć zbliżone informacje na prezentowane zagadnienie spójrz na link, a przeczytasz w tamtym miejscu niesamowicie ciekawe dane, które zostaną Ci w głowie.

Naczynka poszerzają się oraz tworzą brzydki rumień pod wpływem bardzo wielu czynników: po napiciu się gorącej kawusi i mocnej herbaty, po wypiciu alkoholu bądź też po spożyciu pikantnych potraw, pod wpływem zmian temperatury, pod wpływem niepożądanych warunków atmosferycznych: mrozu, wiatru oraz promieni słonecznych, zdenerwowania.
Zamykanie naczynek Wrocław. Przed zabiegiem lekarz medycyny estetycznej szacuje, z jakimi zmianami zmaga się chory, to jest jak głęboko znajdują się naczynka a także jaka jest ich liczba. Na tejże podstawie dobiera stosowną długości fali, która będzie emitowana przez laser lub przez elektrodę. Trzeba pamiętać, że minimum 2 tygodnie przed zabiegiem nie możemy stosować ziół fotouczulających a także medykamentów z kwasem salicylowym.
Laser IPL to potoczna nazwa urządzenia, które umożliwia zamknięcie naczynek z użyciem energii świetlnej.

Metoda ta jest określona dla każdego, kto zmaga się z dostrzegalnymi gołym okiem „pajączkami”. Poszerzone naczynka są zamykane za pomocą kinetycznej głowicy, jaka emituje światło o określonej częstotliwości. W czasie zabiegu dochodzi do procesu fototermolizy: światło lasera dociera w głąb naczynka, żeby pozostało pochłonięte przez hemoglobinę, zatem czerwony barwnik krwi. W drugim etapie zabiegu wiązka lasera zostaje zamieniona w cieplną energię.
Jeżeli idzie o leczenie trądziku laser też może okazać się pomocny . Do skutecznych strategii laserowego leczenia trądziku zaliczyć możemy frakcjonowanie nieablacyjne albo połączenie frakcjonowania z ablacją.

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes