Tag Archives: zapach

Perfumy są swego rodzaju oznaką, mówiącą o upodobaniach konkretnego człowieka oraz to one mogą wykreować pierwsze wrażenie na temat nowej osoby

Bankiety firmowe czy spotkania towarzyskie są okresem, w jakim każdy z nas zapoznaje nowe osoby, otwiera się na znajomości biznesowe bądź typowo prywatne. Nie da się wyraźnie sprecyzować, jaki jest klucz do zyskania sympatii innych ludzi, ale niewątpliwie dobre perfumy na naszych nadgarstkach będą wizytówką, która z miejsca poinformuje interlokutora, z kim ma do czynienia. Jeśli zależy nam na tym, by pozostawić po sobie niezapomniane wrażenie osoby pełnej klasy i wysublimowanego gustu, to zakupmy perfumy Chloe, które powinny odzwierciedlić oczekiwania każdego z nas.

Czym są perfumy niszowe oraz gdzie można je współcześnie nabyć?

Nieraz spotykamy się z określeniem perfumy niszowe, jednak okazuje się, że wiele osób nie wie, co tak w zasadzie oznacza to pojęcie. Perfumy niszowe oznaczają oryginalne, bardzo prestiżowe perfumy damskie i męskie, które nawiązują do tradycyjnego wytwarzania perfum.

Z jakich powodów i jak dbamy o wizerunek

Chyba każda kobieta ma swoje ulubione kosmetyki do makijażu, tusz do rzęs i co najistotniejsze zapach. Podobno najkorzystniej jest zawsze kojarzyć się z tym samym zapachem i jak się okazuje wiele z nas przywiązuje się do wybranych flakoników. Chanel No 5 to symbol kobiecości i dla większości wyjątkowy zapach. Mężczyźni muszą o tym pamiętać.