Zachować młodzieńczy wygląd

Dopasuj zabieg do kondycji skóry i wieku
W idealnym świecie posiadasz wystarczająco dużo czasu na odpoczynek i aktywność fizyczną. Twoje ciało prezentuje się doskonale. Cieszysz się ze swojej kobiecości.Bajka? Niestety, często bywa, że tak…
A przecież jesteśmy świadomi, że młody wygląd to nie tylko sprawa ciała, lecz i duszy. Toteż warto z większą czułością zająć się sobą.Przyszło nam żyć w kulcie młodości, tym samym wszyscy chcemy wyglądać młodo. Pomaga to nie tylko na akceptacji siebie, ale także zdobyciu lepszej pracy, utrzymaniu stanowiska czy kontaktów towarzyskich.Najlepsze dokonania w odmładzaniu twarzy i ciała, daje nam w dzisiejszych czasach medycyna estetyczna. Zabiegi, które polegają na poprawie gęstości skóry, to dla pacjentów spełnienie marzeń. Nie dość, że przywracają pacjentom atrakcyjny wygląd, to jeszcze zabezpieczają ich przed przedwczesnym starzeniem.

Kobieta, pielęgnacja skóry na szyi
Autor: Fotolia.com
Źródło: Fotolia.com
Spora część pacjentów nie może pozwolić sobie na wyłączenie z życia zawodowego po zabiegu chirurgicznym. Wtedy jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest zabieg laserem frakcyjnym CO2. Laserem napinamy skórę, sprawiamy, że jest świeża i napięta.Laser co2 to – oprócz poprawy wyglądu skóry – likwidacja blizn pozostałych po przebytym trądziku. Zmarszczki, rozstępy lub widoczne pory, nareszcie przestaną nam utrudniać normalne funkcjonowanie (zdecydowanie więcej przeczytasz pod tym adresem na

* Bezpośrednio po zabiegu możliwa jest tkliwość i uczucie pieczenia oraz obrzęk.
* Przez 1 – 3 dni może wystąpić rumień i obrzęk.
* Kilka dni po zabiegu występuje powierzchowne złuszczenie naskórka.
*Należy regularnie stosować kremy z filtrami przeciwsłonecznymi.
* Wskazane jest zrezygnowanie sauny, gorących kąpieli przez 5 – 7 dni a także unikanie kąpieli słonecznych przez ok 30 dni po zabiegu.
* Czas gojenia wynosi od 3-6 dni.

Gładka skóra to marzenie każdego
Autor: SHAR-POL
Źródło: SHAR-POL
Nic nie powstrzyma upływu czasu. Natomiast zewnętrzne oznaki starzenia jesteśmy w stanie stanowczo opóźnić. Tempo życia odrzuca rekonwalescencję pozabiegową i dlatego przyszłość chirurgii plastycznej leży w małoinwazyjnych zabiegach, powtarzanych nawet co 1,5 roku, które nie wiążą się z dłuższą rekonwalescencją niż 3-5 dni. Zapotrzebowanie na zabiegi medycyny estetycznej nie minie, a będzie wręcz odwrotnie. I nie ma w tym nic złego – każdy chce być piękny, młody i bogaty. Marzenia te nigdy nie ulegną zmianie.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes