Zbiorowe eksplorowanie Krakowa

Sukiennice w Krakowie
Kraków to piękne miasto, przez wielu uważane za najpiękniejsze miasto w Polsce. Pełne zabytkowych budynków i zapachów minionych wieków. Zwiedzane jest przez obieżyświatów nie tylko z naszego kraju oraz Unii Europejskiej ale i z najodleglejszych stron świata.

Sukiennice w Krakowie
Autor: Shearings Holidays
Źródło: http://www.flickr.com
Krakowski Stary Rynek pobrzmiewa rozlicznymi mowami. Zabytki krakowskie rozsiane są po całym mieście. Co przede wszystkim trzeba zwiedzić? Na pewno krakowski Rynek Główny, zaś na nim Kościół Mariacki – bodaj najbardziej charakterystyczny dom boży w naszym kraju również Sukiennice. Następnie Zamek Królewski , Katedra na Wawelu – miejsce pochowania królów jak też bohaterów narodowych, między innymi: Józefa Piłsudskiego, Tadeusza Kościuszki, Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, gen. Władysława Sikorskiego. Smocza jama z ziejącym ogniem smoczkiem to bajkowa atrakcja dla dzieciaczków. Prócz tego bezwzględnie należy obaczyć jedno z najpierwszych w Polsce Muzeum Czartoryskich, w którym obejrzeć możemy m.in. „Damę z gronostajem” autorstwa Leonarda da Vinci. Kolejnym godnym odwiedzenia obiektem jest Collegium Maius ,czyli najstarsza budowla uniwersytecka w naszym kraju, w którym znajduje się Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Busy Kraków
Źródło: www.minitrans-busy.pl
Sugerujemy też przechadzkę krakowskimi plantami naokoło Starego Miasto. Jest to ok. dwudziesto hektarowy park, ciągnący się 4,5 km okręgiem zieloności oraz alei. To ulubione miejsce spacerowiczów Krakowian jak i przyjezdnych. Aby usprawnić odwiedzanie Krakowa dużym grupom turystów, oferujemy wynajem busów w Krakowie. Nasza oferta jest wyjątkowa nie wyłącznie z przyczyny wygodnych busów którymi dysponujemy. Większość z naszych kierowców ma uprawnienia przewodników . Świetnie znają miasto Kraków. Podług życzenia wynajęty bus w Krakowie może też zawieźć Państwa do sanktuarium w Łagiewnikach. To cel peregrynowania katolików z całego kraju a również spoza granic naszego państwa. Znajduje się w nim powszechnie znany obraz „Jezusa Chrystusa Miłosiernego” autorstwa A. Hyły. Aranżujemy także wycieczki do Kopalni soli w Wieliczce, gdzie każdy wybierze trasę w sam raz dla siebie. Możemy wybrać: „Trasę turystyczną”, „Trasę górniczą” – jedną z trudniejszych ścieżek , trasę „Tajemnice wielickiej kopalni” jak też trasę „Szlakiem pielgrzymkowym Szczęść Boże”. Są kopali soli także określone ścieżki dla młodych zwiedzających sztolnię wraz z opiekunami lub ze szkolną wycieczka. Możemy także wysunąć propozycję przejazdu do Muzeum oświęcimskiego – najbardziej upiornego z polskich muzeów. Więcej informacji na temat planowanych przez nas wyjazdów na stronie internetowej wynajem busów Kraków Proszę telefonować w przypadku chęci zajęcia terminu 780-665-976. Zapraszamy serdecznie !

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes