Redukcja nadmiaru tłuszczu, dermatologia estetyczna

dermatologia
Nadwyżka tkanki tłuszczowej, to przede wszystkim kłopot estetyczny, który dotyczy zarówno dam jak i panów. U facetów lokalizacje skupiska tkanki tłuszczowej to brzuch, boki, kark, szyja, podbródek. Jej zlokalizowanie jest zależne od genów i mimo odchudzania reszty ciała, w tych lokalizacjach nie widzimy większej poprawy. Uprawianie sportu również nie redukuje nazbieranej tkanki, co jest efektem jej słabego metabolizmu.

redukcja tkanki
Autor: Optopol
Źródło: Optopol
Sprawa z nadwyżką tkanki tłuszczowej na brzuchu, biodrach, względnie ramionach, dotyczy nie jedynie osobników z nadwagą, lecz również tych o prawidłowej masie ciała. Dermatologia estetyczna nie ustaje w opracowywaniu oryginalnych metod na redukcję tkanki tłuszczowej – . Jednym z na ogół wykonywanych zabiegów jest liposukcja wodna.

Nowatorskie narzędzie o nazwie Body Jet, zrewolucjonizowało dotychczasowe sposoby likwidowania tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki. Jest to pierwsze na świecie urządzenie, w jakim wykorzystano odkrywczą strategię strumienia hydrologicznego. Umożliwia ona przeprowadzić redukcję tkanki tłuszczowej w sposób zdecydowanie mniej inwazyjny, więcej pewny i w wyższym stopniu precyzyjny z efektami znacznie lepszymi niż pozostałe procedury liposukcji.

Redukcja tkanki tłuszczowej takim współczesnym wyjściem, cechuje się krótkim czasem rekonwalescencji, a rezultaty są błyskawiczne – link do strony. Prócz tego, dzięki owej metodzie, realna jest reimplantacja tkanki i zastosowanie jej do formowania pozostałych części ciała.

Dermatologia estetyczna z sukcesem zastępuje zwyczajową liposukcję, nowoczesną metodą, będącą zabiegiem zdecydowanie mniej inwazyjnym.

redukcja
Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Cechuje się przy tym większą precyzją. Ogranicza niezbędność wykonywania poprawek, także gwarantuje pacjentom niewspółmierny z innymi sposobami komfort zarówno w toku, jak i po zabiegu.

Wykorzystanie miejscowego znieczulenia pomniejsza możliwość wystąpienia efektów ubocznych, takich jak zakrzepica, niebezpieczeństwo zatorów, bądź nudności. Do najważniejszych zalet zabiegu należą przytomność pacjenta, bez konieczności obecności anestezjologa.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes